Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Минутка за лаф  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.02.10 09:28



Добро утро



Hot stuff

Тема Re: Минутка за лаф [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано23.02.10 10:38



Бълбук!

Да казвам ли, че тук вали, снега се топи и по улиците има локви, в които метър и седемдесет жена потъва почти до коляно.
Разчу се, че VW щял да изтегля Golf от пазара и да го заменя с хибриден модел Kanu

.

Алоха!



Тема Re: Минутка за лаф [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.02.10 11:07



Значи сам с подобрена версия на Кану 3

... тук е пекнало едно слънцеее ..... Да се похваля от довечера пак почваме балетните тренировки

Hot stuff

Тема Re: Минутка за лаф [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано23.02.10 11:13




Аз мисля от април да започваме тренировки по плуване!



Тема Re: Минутка за лаф [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано23.02.10 11:35



Мацо, къде водиш Ния на балет?



Тема Re: Минутка за лаф [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано23.02.10 11:57



Ние ще ходим от 5 Март да се плацикаме с дребното.



Тема Имам нужда от съвет! [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано23.02.10 12:02



Здравейте мили дами, пак допрях до вас за идеи и акъл....

Как най-безболезнено да кажа на детето си, че от септември с баща и се разделяме.....

Снощи опитах, но тя такива сериозни доводи ми извади, така се опитваше да ме убеди, че въпреки че непрекъснато се караме, тя иска да сме двамата заедно в къщи, че ми се насълзиха очите и отново се запитах дали да не се върна заради нея....въпреки, че ако го направя знам, че ще се срина психически.....

Ако сте имали опит или имате идея ще се радвам да чуя мнението ви....



Тема Re: Минутка за лаф [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.02.10 12:51



Ами след обстойно търсене по разни школа опрях отново до старата й учителка. Значи тя има зала на ул.Мърфи, но там е понеделник, сряда и събота и мен не ме устройват дните че тогава ходи на логопед, другата зала където води мацката е в читалище Средец на Цар Борис 17 и там дните са вторник и четвъртък от 17-18:30ч. Иначе много добра школа е Силует, но цените са им малко .... по 9 кинта на тренировка и изискват предплащане на тримесечие

Hot stuff

Тема Re: Имам нужда от съвет! [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.02.10 12:58



Виж каквото и да правиш знай, че е освен за твое добро и за нейно, децата са еогисти и не разбират твоите нужди на този етап. Бъди корава и сигурна в решението си. Бързо ще свикне защото е още малка и ще го приеме за даденост за отрицателно време. Съвет не мога да ти дам друг, освен наблюденията ми на приятелки около мен, но техните дечица са по-големи и ми се струва, че дори и да разбират повече им е и по-трудно да свикнат с този факт, или най-малкото отнема повече време

Говори й като изтъкваш хубавите неща, говори с усмивка и без тъга в очите защото тя я усеща ... знаеш че сме до теб

Hot stuff

Тема Re: Имам нужда от съвет! [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано23.02.10 13:26



Опит нямам, но майката на най-добрата приятелка на Симона просто каза на детето си, че баща и ще живее в едната къща(при баба и дядо), а те в другата. Той в никакъв случай не я изоставя, а просто се мести. Защо? Защото така се е случило. Ще се виждат еди-кои си дни и през този-този-и-този ден татко ще я прибира от градина, ще ходи с нея на ресторант/разходка и пр.
Мисля, че в този случай можеш да си позволиш да не обясняваш всичко надълбоко - просто тя не е подготвена емоционално за подобни дискусии. Спести си излишните обяснения и разговори - както казваш категорично "Няма да бъркаш в контакта." така и казваш "Татко ще живее тук, а тие там." и толкова.
Успех, Нас.
п.п. За връщането мога само да кажа - никое дете не заслужава нещастна майка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.