Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Минутка за лафнови [re: dessbess]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано05.03.10 11:02



Аз на Дани сребърна давам само като усетя пришествие на бацили - сополи, някое и друго покашляне, но не повече от седмица! После спирам! Незнам дали е възможно пренасищане, натрупване в организма или нещо подобно, но тъй като я използвам за лечение, я давам само, когато има нужда от нея, а не профилактично!





Тема Re: Минутка за лафнови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано05.03.10 12:21



1. Спри вече да даваш.Аз давам 2-3 дни по една капачка,когато има болно дете в групата.Ако самата тя се разболява давам една седмица по 3 капачки дневно.В носа също капя само ако има нужда.И да не казвам голяма дума ,но от септември до сега е боледувала само веднъж.
2. Също като Ала-Бала мисля,че трябва да вземеш стелки с размера на обувките.От ортопед знам,че е важно стелките на децата да са равни,за да не им стават ходилата мързеливи.



Тема Re: Минутка за лафнови [re: snich]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано05.03.10 12:27



Ако ще е за уплътняване - обикновени търси, от магазините за обувки. Тези, с изрязване, наистина са много удобни. Има различни видове, дишащи, недишащи, естествни, изкуствени и т.н. Ако ще борите плоскостъпие - вече от д-р Шол, ама преди това е хубаво и ортопед да види крака.



Тема Re: Молянови [re: dessbess]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано05.03.10 14:10



да ми кажете за капките в носа - как ги правите, че бебе, естествено има вече ясленски сополи......






Тема Re: Молянови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.03.10 14:24



10 мл сребърна вода с 3-4 капки клеева, като първо пробваш разтвора на твоя нос да не щипе

Hot stuff

Тема Re: Минутка за лафнови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.03.10 14:24



Трябват ми за гумените ботуши, че са й големи....значи обикновени...Намерих в Колев и Колев, ама за по-сигурно ще занеса ботуша да премерим.
Иначе за мъж ми взех - антибактериални, с възможност за изрязване.





Тема Re: Молянови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано05.03.10 14:25



добре дошла в клуба!!!
при Лора, при нормални условия действат почистване с Риномер и веднага след това по 3-4 капси сребърна вода във всяка ноздра сутрин и вечер...



Тема Re: Минутка за лафнови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано05.03.10 14:30



деска, за стелките от колев и колев нямаш нужда от ботуша - стелките на КК за гумените ботуши се взимат със същия номер като на ботушите!
за всички останали обувки, ботуши и гуменки стелките им са предвидени да се взимат с един номер по-малки (т.е. ако обувката е 25, стелката трябва да е 24)

аз ги ползвам много активно за Лора, защото на нея стъпалото й е с много нисък свод и се притеснявам да не я болят крачетата - слагам от стелките на КК на всички обувки, ботуши и гуменки които не са с "вградена" ортопедична стелка

за мъжа ти най-добре вземи др. Шол

Редактирано от incendio на 05.03.10 14:33.



Тема Re: Минутка за лафнови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.03.10 15:10



Ама ботушите не са на Колев и колев и може да са различни размери, затова



Тема Re: Минутка за лафнови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано05.03.10 15:52



ама аз не говорех за обувки и ботуши на КК, а за стелките...
занеси го - едва ли ще ти натежи много






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.