Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Минутка за лафнови [re: jana]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано04.03.10 11:28



На днешния ден е роден

- обожавам неговите "Четири годишни времена"! Просто исках да споделя с вас...



Тема Re: Беба е на ясланови [re: mishellinna]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано04.03.10 11:29



И здраве, и продължаващо успешно адаптиране й пожелавам и аз, Таничка!!!



Тема Re: Беба е на ясланови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано04.03.10 12:24



стискам палци да се адаптира бързо и безпроблемно и всички сополи да я подминават!





Тема Re: Беба е на ясланови [re: tani4ka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано04.03.10 12:26



Страхотно - пожелавам ви от все сърце много весели игри и по-малко отсъствия





Тема Re: Минутка за лафнови [re: vihrogonche]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано04.03.10 15:49



- Вивалди

Редактирано от vihrogonche на 04.03.10 15:51.



Тема Re: Минутка за лафнови [re: vihrogonche]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано04.03.10 20:14



ехааааа... не знаех че е мартеничка като нас...



таничка... все така да е малката разбойница... пупупу... и никви болести!





тинтири-минтири

Тема Re: Минутка за лафнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.03.10 10:25



Момичета-кокичета,
имам два въпроса:
1. по съвет на Заирка давам на Ани вече трета седмица по 1 капачка сутрин и вечер разредена сребърна вода. Вече изпи три шишенца. Отделно, водена от параноя, без да има сополи сутрин и вечер й капя в носа ср вода с клеева.


Не знам дали е от това, но вече 3 седмици е ок, чук-чук...направо световен рекорд за този градински сезон. Да не ме чуе Дявола дано де...
Та, има ли някакъв лимит с тая ср вода? Да я спра ли, или може да продължа да й давам? А капките? Вредно ли е да капя, като няма хрема?
2. Стелки за обувки. Днес трябва да купя за Ани и за мъжа ми. Досега не съм купувала...има ли някакви марки или видове, които са за предпочитане. Много тъп въпрос ама...стелката трябва да е с номера на обувката или с номера на крака?. И на двамата са им малко големи едни гумени ботушки и маратонки и затова трябва да купя?



Тема Re: Минутка за лафнови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.03.10 10:30



Не трябва да се прекалява сребърната защото се натрупва в организма и после и с това ще трябва да се бориш (по съвет на хомеопатката ми в периода, когато за всичко давах на Ния сребърна вода)
За стелките се ориентирай към тези на др. Шол



Hot stuff

Тема Re: Минутка за лафнови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано05.03.10 10:33



Деска, аз не съм специалиста със сребърната вода, но си спомням, че като прекалиш детето започва да става свенливо и срамежливо

... това на Янето майка й май го беше казала... не си спомням... иначе е хубаво да я спреш малко... и в следващия момент когато се води грипен сезона пак да дадеш... а дето капеш в носа - според мен няма см., като няма сополи... много се радвам, че е здрава вече!!! Браво на двете ви





тинтири-минтири

Тема Re: Минутка за лафнови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано05.03.10 10:37



За стелките...щом ще ги ползвате за уплътняване в обувката според мен трябва да са с номера на обувката. Можеш да вземеш от тези, които се изрязват, за да напаснеш най-точно извивката в обувката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.