Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Бремелинки 2010  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано02.02.10 09:57



С най-голямо удоволствие пускам тази темичка за настоящите дундурели и в очакване да се появят още такива за края на 2010!


Засега тумбаците растат на:

Luna Chocolata - с момченце
mishellinna - с момченце
snich -
tswete -
Kitten - с момченце
eodLove -
паулина дел валие - с момченце

Надявам се не съм пропуснала никой!
Лека, безпроблемна и много усмихната бременност на всички!



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от mishellinna на 02.02.10 10:00.</EM></FONT></P>

Редактирано от mishellinna на 02.02.10 10:07.



Тема Re: Бремелинки 2010 [re: mishellinna]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (новак)
Публикувано02.02.10 10:03



А, имаме си и темичка вече



Да се добавя, че и аз съм с момченце

Леко и весело на всички!



Тема Re: Бремелинки 2010 [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано02.02.10 10:06



Градски, теб направо те бях пропуснала

Сега ще се опитам да ти добавя синагата - дано успея!
Засега няма нито една девойка





Тема Re: Бремелинки 2010 [re: mishellinna]  
Автор snich (top4o)
Публикувано02.02.10 10:30



Хубава темичка,но не се ли припокриваме малко с темата на Ранди?
Така като гледам броя на момченцата взех да се притеснявам че е годината на момчетата и ще вземе да ме прихване и мен

А така ми се иска пак момиченце....Не че ще го върна ако е мъжко,но едно такова....като че еднополови е по-добре
Чувствам се добре,всеки ден с нови симтоми (днес с киселини,утре с гадене,друг път умираща за сън...),но нищо чак толкова изявено,че да ми пречи Единствено гърдите ме болят на остри,изгарящи пулсации С Ренета ми се бяха запушили каналите и болката беше същата.Но докато бременях с нея не помня така да ме е боляло.Както и да е .... и това ще мине
И още нещо да се оплача С Ренета страшно се бях разхубавила - буйна ,лъскава коса;свежа ,чиста кожа.... Сега съм пълна противоположност - косата ми се омазнява от сутринта до обед,цялата съм в обриви и гнойни пъпки Обаче да ви кажа - ТОВА ДА МИ Е ЗОРА



Тема Re: Бремелинки 2010 [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.02.10 10:38



то пък ако тръгнеш да го връщаш някой ще го вземе...



стискам ти палци да е женско, че гледай какъв футболен отбор стана тук





тинтири-минтири

Тема Re: Бремелинки 2010 [re: snich]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано02.02.10 10:44



Ами всеки да пише, където му дойде - тук поне отчета е по-лесен

, че иначе ще си изтървем края!
Снич, и аз с Дани бях много по-красива бремелинка - косата ми стана страхотна, кожата лъсна и въобще като изключим килцата се чуствах направо красива - грим почти не съм слагала и ми беше кеф да се гледам в огледалото. Сега не се понасям от самото начало - въпреки, че в първите месеци беше още по-зле положението. Не съм се обривала, но кожата им адски се изсуши, само дето косата ми расте като луда!
Гърдите при мен се успокоиха след 4-я месец. Сега вече са само бомбастични, но болка или напрежение няма никакви!





Тема Re: Бремелинки 2010 [re: mishellinna]  
Автор gigikas/ginger (мама на двама)
Публикувано02.02.10 10:59



Момичета, честито за темичката:)
Страхотни сте, като ви гледам, чак ми се ще да потретя:)
Аз пък с момиченцето ми се бях разхубавила, за разлика от бременността със сина ми. При всеки различно.
Лека и безпроблемна бременност на всички!






Тема Re: Бремелинки 2010 [re: mishellinna]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано02.02.10 11:03



На Снич току що и честитих в спамката, сега виждам, че съм пропуснала tswete... и на теб желая само хубави емоции да имаш с цялата бременост.


Ей човек не влиза няколко дни и всички бременни... браво на вас, искрено ви се радвам
eodLove добре дошла на теб!



Тема Re: Бремелинки 2010 [re: snich]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано02.02.10 11:16



Е, ама как ще се препокрива с моята бебешка тема?

Много се радвам , че най-накрая някой се накани да пусне новата бремелинска темичка, крайно време беше !!!

Леко бременеене на всички ви!



Тема Re: Бремелинки 2010 [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано02.02.10 12:09



Пожелавам на всички пресни бремелинки МОМИЧЕНЦА!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.