Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Клюкарска му работанови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано10.02.10 10:23







Тема Re: Клюкарска му работа [re: surfline]  
Автор more.more ()
Публикувано10.02.10 13:23



Е каква е таз клюкарска тема да стои в ъгъла цели 3 часа без никой да се разпише.
Хайде аз първа, не че ще кажа нещо съществено, ама ей така да я побутнем нагоре.



Сърф, мнооу готина клавиатура, точно в тон с празника, пази я само по-далеч от червеното вино.

Редактирано от more.more на 10.02.10 13:25.



Тема Re: Клюкарска му работа [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано10.02.10 13:26



Привет, моите неволи в готвенето продължават.
Снощи спретнах един кекс на малката, но имах следния проблем:

1. За трети път правя кекс във фурна Горенье и нищо не става, т.е отдолу и отгоре се изпича, вътре е суров
2. Пека го във форма за кекс
3. На 200 градуса

Имате ли някаква представа, защо пустия му кекс не иска да се изпече?

Тъпо ми е, защото горкото стоя 30 мин до фурната и чакаше да стане, а накрая трябваше да чуе от майка си, че нищо не е станал.



Е нямаше такова разочарование в очичките й



Тема Re: Клюкарска му работа [re: Nasinda]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано10.02.10 13:32



Що така, бе, Наси?



Кекса го пека на 180 градуса, на вентилатор, на средното ниво на фурната. Отива около 50 минути, но се вдига една педя и винаги е опечен.




Тема Re: Клюкарска му работа [re: tani4ka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.02.10 13:38



А па в стария Раховец, става за 30 мин....опечен отвсЕкъде


Загрявка на 4...като се пъхне се намалява на 2 отгоре, отдолу на 3

НЕма грешка

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Клюкарска му работа [re: tani4ka]  
Автор more.more ()
Публикувано10.02.10 13:39



Аз го пека също на 180, само че го слагам най-отдолу на фурната и става идеален.
Да не би да имаш проблем със сместа, да не е прекалено рядка.Или да си пропуснала някоя съставка.



Тема Re: Клюкарска му работа [re: Nasinda]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано10.02.10 13:47



може би е трябвало на по-малко градуси, а по-дълго да го печеш.

Аз с вентилатора си го прецаквам и затова пека без него.



Тема Re: Клюкарска му работа [re: Nasinda]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.02.10 13:58



Нас, моята фурна е Горение, аз от книжката й видях как се пече кекс - на второто ниво, отдолу и отгоре, на 160 - 170 градуса. Става за около 50 минути, винаги се изпича. Преди да прочета и аз като теб имах няколко несполучливи опита, ама свеки ме светна да си видя manual - a :)))))



Тема Майки юнашки, [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано10.02.10 14:00



суетни ли са вашите момчета?

Борис от известно време ми прави впечатление, че прекалено много внимание обръща на дрехите си. Една кипра в къщата ми стига.

Та почвам да се чудя що така се повреди това дете. Снощи например му казвам, че е поканен на РД и ще трябва да изберем подарък. Но вместо да се впусне в предложения за подарък (защото го попитах) първите му думи бяха да каже с какво иска да е облечен.

Вчера предполагам, че е умрял от жега в групата, защото не искаше да си съблече суичъра, защото си не харесвал блузката

Примери много, но ми идва вече в повече.

Понякога доста добре имитира. Онази вечер така ме имитираше, че се заляхме с Иво от смях. И от друга страна това с комбинация с горното (дрехите) да не вземе да го избие в артистична насока ХИ-ХИ-ХИ. Аз нямам нищо против де



Тема Re: Клюкарска му работа [re: _dexter_]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано10.02.10 14:05



Декс, загубих си книжката и затова карам на око! А вентилатор пускаш ли?
И още едно въпросче, загряваш ли я фурната предварително и на колко градуса я пускаш?

Редактирано от Nasinda на 10.02.10 14:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.