Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клюкарска му работа [re: tani4ka]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано11.02.10 16:20



Таничка, аз съм СПКЯ от 1997 г.....оттогава ходя при моя доктор...той е от пионерите в стерилитета, негов чирак и после съекипник беше и днешното гуру Стаменов.....защо да си губя времето и да търча при друг?
Той ми знае и кътните зъби, познава ми сътоянието...и най-важното аз му имам огромно доверие...никога досега не ме е предал...
Просто при мен хормоните си играят хорото и въобще не се интересуват от мен..за капак и с тия кила...те също пречат....А моят основен проблем е липсата на спонтанна ову..иначе съм окей....
Аз ще се оправя, знам, просто на моменти ми идва в повече тази неизвестност и това ходене по доктори...всиеки си пее неговата песен и после отрича предното лечение...

...за щитовидната говоря...
Гале....много приятна вечер ви желая! Успех и после да разказваш и мнооого да се хвалиш!
Момичета, мерси за милите думи...ако знаете само как ме разкисвате в момента...



Тема Re: Клюкарска му работа [re: galia71]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано11.02.10 16:24



Гале, може и да съм те питала, ама в кой Люлин живееш? Може да спретнем с МИми и Яна една Люлинска среща





Тема Re: Клюкарска му работа [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано11.02.10 16:27



Благодаря!

Ходенето по доктори наистина е гадно, но просто стисни зъби и го имай като задача за отмятане. Важна е единствено мечтаната чертичка





Тема Re: Клюкарска му работа [re: Nasinda]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано11.02.10 16:33



2



Тема Re: Истината за.... [re: little pony]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано11.02.10 16:35



а ти като какъв го определяш?модерен или?



Тема Re: Истината за.... [re: Acя]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано11.02.10 16:56



като странен, нестандартен, оригинален - например
като малко шантав, луд, откачен - в добрия смисъл на думата
все пак човекът си има интернет, телефон, джип, пералня, съпруга, която го подкрепя напълно, и дете, на което ще дадат свободата да реши как да живее един ден като порасне... ето, чудят се каква компания да му намерят сега...



Тема Re: Истината за.... [re: little pony]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано11.02.10 17:06



съзнавам, че явно не схващаш значението на думата първобитен, която не е обидна, между другото



Тема Re: Клюкарска му работа [re: dessbess]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано11.02.10 17:13



Деска, писах ти и отговор на бележката, но и тук да си кажа, че ти стискам палци от все сърце! За доки, сигурна съм, че е добър от личен опит

, така че сигурно ще се получи. С годините става по-трудно и на мен това ми каза, особено като съм над 35.
Освен това за да нацелиш точната разлика с Ани и пълно припокриване на бебчо сезонно имаш големи шансове и през следващия месец, така че не се знае!

Редактирано от mimy на 11.02.10 17:16.



Тема Re: Клюкарска му работа [re: galia71]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано11.02.10 17:14



Аз пък съм в ІІІ.
Много бих се радвала да се видим някой път и по съкварталски, само да оздравеем с малката бацилка.



Тема Re: Клюкарска му работа [re: mimy]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано11.02.10 17:24



Мими, ще дерзаеме какво да се прави....


А това с декември..хахахха...божа работа.....аз от телец съм затръгвавла да забременявам...та може и дотам пак да стигна....хахахаха...бъзикам се, надявам се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.