Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпросче [re: Nasinda]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано11.02.10 12:55



. Днес ансамбълът по нар. танци, в който играе Дени имат юбилеен концерт

Ще ходим с Борето на концерт. По този случай пак е с мен на работа, за да не се връщам до Люлин да го взема от ДГ, а направо в НДК

Добре, че има компютри, фейсбук, кефче и др. интересни за него нещица



Тема Re: Въпросче [re: galia71]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано11.02.10 13:00



Много хубаво събитие ви предстои! Весело да си изкарате и каката да се представи добре!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Клюкарска му работа [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано11.02.10 13:09



Мислех да си трая и да не ви занимавам с моите неволи...но ми е доста криво...

. Вчера пак бях на док...отидох с голяма надежда, защото бяхме правили стимулация и не знам защо, но бях сигурна, че ще ми даде зелен светофар за този месец...Уви...нищоооооо не се е получило, ову няма....Каза, че е възможно късна ову..но не му се вярва...И...другия месец двойна доза...
Защо? Защо все така става?....С Ани се получи още на пръвия месец от лечението, проблеми никакви...чак до Америка летях с нея в първи месец бременна, аноември пак правих стимулация, всичко беше уж пефекциозно...и накрая нямаше бебе!
Много се потиснах вчера, докато чаках видях поне 7 двойки,чакащи с надежда за нещо...
Сега се чудя...да не би пък ТСХ да ми прави проблеми., да ходя ли на ендо пак...направо ще се побъркам вече с тия докторя...въртя се в един затворен хормонален кръг и мисля, че започва сериозно да ми писва ...



Тема Re: Въпросче [re: Zori_D]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано11.02.10 13:13



много и се радвам, че тези танци са ми в кръвта и така и не съм успяла да играя и аз. Иначе мога всякакви хора да тропкам.

На Борис също много му харесват, но не иска да го запиша, но и с това ще се преборя

подмолно. Само още една година да мине, че сега нямам физ. възможност да го водя



Тема Re: Клюкарска му работа [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано11.02.10 13:17



Ох, Деска, много кофти.... Не знам какво да ти кажа..... Имай вяра, когато искаш нещо много силно, няма начин да не стане

. Знам, клише е, но пък съм сигурна, че работи. Нямам представа какво преживяваш и през какво минаваш, но недей да губиш надежда



Тема Re: Клюкарска му работа [re: dessbess]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано11.02.10 13:27



Деска, в мислите и молитвите ми си! Гушвам те силно

Желая ти късмет, кураж и ... търпение, докато втората ти Мечта стане Факт С теб съм!!!



Тема Re: Клюкарска му работа [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано11.02.10 13:43



не се отчайвай. Настрой се, че няма да стане от раз, за да не рухваш толкова много при неуспех.



Тема Re: Клюкарска му работа [re: dessbess]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано11.02.10 13:49



Деска, не се отчайвай - нали знаеш всяко зло за добро. Кой знае какви са мотивите на съдбата. Сигурна съм, че твоето бебче ще дойде - само не се самонавивай. А иначе гледах по телевизията в предаването "На кафе" за Дочка Жекова, която чрез точков масаж успява да помогне при проблемно забременяване. Виж предаването може и да ти е от полза

Искрено ти желая успех!



Тема Re: Клюкарска му работа [re: Tochkova]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано11.02.10 14:00



Деска, огромното ти желание за бебе в момента според мен ти пречи до голяма степен. Отърси се, знам, че е трудно, но трябва.....Иначе само ще те боли повече....Нали знаеш, основен принцип на децата : Ще дойда, когато аз реша, а не когато ти ми кажеш

Целувки от мен!



Тема Re: Клюкарска му работа [re: Nasinda]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано11.02.10 14:46



Ох, Наси....не е навиването причината...просто ми омръзна да се мотая по доктори и все нещо да ми убягва да ми е неясно....но вече реших - ще отида да ендо да видим какво става там и едва след това ще се тровя с хапове...


Мерси, момичета...обичам си ви много!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.