Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво ни се похапва?нови  
Автор eodLove (непознат)
Публикувано05.02.10 15:55



Маминки, събуждам се все по-гладничка в последно време. И не ми се яде нещо сериозно и надебелително - хапват ми се краставици.. зеленчукови супички.. ей такива работи. Не много, а мъничко. И все пак ако не си пийна една чашка супичка няма заспиване

Спря да ми се пие кола, кафе, не ми се яде шоколад (изобщо почти не се сещам за сладко), но пък мога да изям тонове зеленчуци и все ми е вкусничко!

На вас какво спря да ви се яде и пие? Какво ви се похапва повечко? Спазвате ли определена диета?.. Извинявам се ако темата е досадна, но това ми е първа бременност и с много голям интерес си изучавам новите навици Давайте отчети на съдържанието в хладилника!

Редактирано от eodLove на 05.02.10 15:57.



Тема Re: Какво ни се похапва?нови [re: eodLove]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.02.10 15:58



С Дени череши и кисело мляко леко замразено в камерата.

С Борис таратор, запечени сандвичи и салати.



Тема Re: Какво ни се похапва?нови [re: eodLove]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано05.02.10 16:28



аз кисело - първата бременост само дето не пиех оцет накрая...

с втората - шоколад, сладолед, мляко, зелена салата...







тинтири-минтири

Тема Re: Какво ни се похапва?нови [re: eodLove]  
Автор snich (top4o)
Публикувано05.02.10 16:29



С Ренета нищо не ми се ядеше.Беше ми много тежко и само при мисълта за храна ми се повдигаше.Обаче имах страшно желание да пия бира и това при условие,че преди и след бременността мРАЗЯ бирата


Сега огладнявам често,но не ми става лошо само от бульон,от препечен хляб,млечни продукти.Не мога да ям никакви салати и плодове,меса,картофи,сладки работи....имам чувството ,че киселините ми ще започнат да текат през носа Като минат тези неразположения ще взема една диета от една приятелка (направи й я диетолог,докато беше бременна) и ще видим.Още съм с доста несвалени кг от първото и малко ми е притеснено какво ще става сега



Тема Re: Какво ни се похапва? [re: eodLove]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано05.02.10 16:32



обожавах препечени филийки с кашкавал





Тема Re: Какво ни се похапва?нови [re: eodLove]  
Автор lilava_riba (усмихната)
Публикувано05.02.10 16:54



Зеленчуци - супи и салати, плодове, кисело мляко, сандвичи. Почти забравих сладкото





Тема Re: Какво ни се похапва?нови [re: eodLove]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.02.10 16:56



Аз бях доста лакома по време на бременността

- не само ядях, а и сънувах какво ми се яде през първите месеци. И аз не налитах като теб на сладко, не ми се пиеха сокове, не ми се ядеше шоколад- предпочитах тестеното(мекици, кифли, принцеси с кайма и т.нат.), сиренето, зелени зеленчуци. Хапвах почти постоянно по нещо и имам чувството, че големият ми апетит се е предал на бебо .



Тема Re: Какво ни се похапва?нови [re: eodLove]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.02.10 17:36



Домати и сирене, а в последните 3 месеца - мандарини, бухти и кексове. Ей, колко мандарини изядох тогава...А, па колко бухти





Тема Re: Какво ни се похапва? [re: eodLove]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (новак)
Публикувано05.02.10 19:27



Съвсем в началото ПОРТОКАЛИ, много, много портокали! Супи (а иначе не обичам), кисело мляко. От кафето ми се гадеше, но само първите 2 месеца, сега си пия по 1 на ден с кеф. Намразила бях доматите, а иначе ги обожавам...

Към момента хапвам всичко

Но да ти кажа, нямам някакъв необичайно голям апетит, както преди съм си.



Тема Re: Какво ни се похапва? [re: eodLove]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.02.10 19:28



С първата щерка в деветия месец изяждах всеки божи ден по едно бурканче домашно сладко от сини сливи

...ама такова сладко, дето са запечените сини сливи предварително и леко са карамелизирани...даже ей сега пак ми се прияде...ммммм.
Е така с голяма супена лъжица и маах яко

С втората щерка не можех да погледна прясно мляко...смърдеше ми на неизмито виме от нехигиеничен обор...ужас!...след като родих до половин година ми беше така...после ми мина, ся пак си го обичам

------------------------------------------------------------
Моето КА


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.