Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Понеделнишки спамнови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.01.10 10:36



Да открием седмицата с темата на загори-тенджерите

.



Тема Re: Понеделнишки спамнови [re: surfline]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано25.01.10 10:44



В отговор на:

Абе като дойде време за ядене и настръхвам! А пък и майка ми като ми каже, че аз така съм го научила и ми става още по-чоглаво! Иначе като кг е добре! Сега е 16 кг и е висок 1,05 м!




Адаш, вие сте добре пак. Стефан да не казвам колко кг е. В концлагер все едно го държа. Право черво и това е . Но не се вързвам на ината му. И при мен се опита да му мине номера "Не го искам/обичам/няма да го ям", ама все ми се пада на глухата страна.
Мама и на мен ми дудне. А аз на свеки се сърдя, че го храни като бебе. Няма угода!

Сърф, дай идея за нещо лесно с пилешко месо.....като си почнала да мяташ рецепти.



Тема Re: Понеделнишки спамнови [re: нeмиpницa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.01.10 11:09



Готово - В голяма тенджера слагаш един малък лук да се задуши(не запържи), бухаш нарязано на тънко пилешко, броколи на малки розички + 500 мл. бульон или вода и оставаш 20 мин. под капак да омекнат нещата чудесата. После Изсипваш останалото от течността и слагаш 200 мл. сметана, малко царевичка и оставаш да се вари на тих огън докато се сгъсти(бъркаш чат-пат да не загори). Правиш канапе от картофено пюре и кльопваш отгоре пилето. В бульонът слагаш една шепа фиде и си готова - супа+манджаре.



Тема Re: Понеделнишки спамнови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано25.01.10 13:05



сърф това звучи мноо вкусно... абе нали имаше една тема с кулинарни творения, давайте пак да я попълваме... явно зимата се готви ;))





тинтири-минтири

Тема Re: Понеделнишки спамнови [re: 3aиpa]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано25.01.10 13:42



Мен сега много ме мързи да готвя. Никаква муза.....

Аз как правя пилешкото. Накълцвам на хапки и ги слагам в тигана да му се махне водата, после запържвам с мъничко олио. Слагам малка консерва царевица, накълцани на дребно кисели краставички /или на ивички/, гъби от буркан, сметана за готвене, подправки на вкус и буркам и оставям на слаб огън. Правя картофено пюре. Сервирам като в ресторант Хепи - наполовината от пилешкото, другата с пюренце в чинията.





Тема Re: Понеделнишки спам [re: нeмиpницa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано25.01.10 14:50



ох... исках да правя риба за вечеря, но след тия пилешките вкусотии дето споделихте... не знам... май ще е пиле







тинтири-минтири

Тема Re: Понеделнишки спам [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано25.01.10 14:55



аз правих снощи сом на тефлоновия. Малко сол и черен пипер, малко зехтин и готово. Имах планове за джолана, но не остана време

от бач. Даже тази сутрин се изкушавах да звънна на шефа да си пусна една отпуска за днес да си почина малко



Тема Re: Понеделнишки спам [re: galia71]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано25.01.10 14:59



... да си направиш едно джоланче... хахаха... аз преднат събота и неделя бачках, но тези зи починах якооооо...







тинтири-минтири

Тема чудя се [re: surfline]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано25.01.10 15:03



нарочно ли го правят тези хора.
Често ми се случва да направят "грешка" като апзарувам в супера, напишат че съм купила от нещо повече отколкото съм и се чудя дали наистина е грешка или се прави нарочно. И ако е нарочно какво печели работника от това.
Одеве пак ми се случи и то доста идиотски, защото бях взела само 4 неща и вероятността да забележа грешката е голяма. Един пакет брашно купувам, а ми се пишат 2 x цената.
Отидох до съседния щанд да оправят грешката и като се обърнах, продавачът, който я беше направил ме гледаше убийствено.
За мен това не е грешка. Ама каква може да е причината да го прави. Може пък да не съм му била симпатична или да ме е взел за наивна глупачка, която може да метне.... и после като съм се усетила ме е намразил, понеже не му е минал номера.... чудя си се просто....



Тема Re: Понеделнишки спам [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано25.01.10 15:08



аз в къщи, но поне толкова работа отхвърлихме с половинка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.