Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Десбес,нови [re: Nasinda]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.01.10 10:43



Нас... вече имаме оборотно... т.е. за такива като теб дето са без колела

... абе наредихме те... остана май да дойде





тинтири-минтири

Тема Re: Десбес,нови [re: 3aиpa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано27.01.10 11:15



Ех вече нямам търпение да дойде май месец.
Ще дойдеш в нашия комплекс, все ще ти угодя по някакъв начин, не се коси!
Ако не с плаж, то с женско парти или купони на плажа





Тема Re: Десбес,нови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано27.01.10 11:17



Е, супер!





Тема Медицината в 21 векнови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.01.10 12:07



Явно е доста назад. Вчера отново сутринта хвърчах до инфекциозна, защото обрива на детето се разпростря навсякъде и беше кръв червен. Там 3-ма професори барабар с шефката на болницата седяха и се почесваха, дупчиха я за кръв, оглеждаха я и цъкаха. Незнаеха какво да ми кажат, можело да е обрив от алергията на АБ, може и морбили, взеха проби и за мононуклеоза, пратиха ни във вирусологията да вземат кръв от веничката за проба за морбили (въпреки ваксинациите в момента искали да обяват епидемия от морбили в страната и в София). Едните искаха да ни оставят под наблюдение, другите ни изпращаха в къщи. В крайна сметка седиме в къщи и чакаме и се наблюдаваме, нещо което мен ме изнервя до крайна степен. Обрива НЕ минава и днес, детето с отварянето на очите ме погледна с надежда питайки "Мамо и днес ли ще имам пъпки?" ...
Картинката е жалка и тъжна, Ния си е радостна с изключение на чат пат подрапването от пъпките. Ще отмине и това скоро, сигурна съм, но ме влудява тази неизвестност от страна на лекарите, та ние надали измисляме нови болести и симптоми....


Оплаках се, не ми олекна, но поне си казах колко ми е свито сърцето

Hot stuff

Тема Re: Медицината в 21 векнови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано27.01.10 12:14



Ей аман!
Не, че ще те успокои, но на ситната приятелката (Лиза, онова червенокосото хлапе от снимките) е също от 10 дни с обрив и никой не може да каже от какво е - не е Варицела, не е Морбили, вероятно било алергия, но е още малка за да я тестват, можело да се дължи и на замръзнала вода в порите, която пука капилярите - изобщо свят голям и спасение дебне от всякъде. Цялата е на едни балони, но определено не приличат на Варицела и на нито една алергия, която до сега съм виждала. Много странна работа, но мисълта ми беше, че и тукашните лекари само цъкат с език и се почесват умно в някои случаи...





Тема Re: Медицината в 21 векнови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано27.01.10 12:17



и освен всички притеснения около случващото най-гадното е неизвестността. Седиш и чакаш





Тема Re: Медицината в 21 векнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.01.10 12:58





Абе, Янче миналата година нямахте ли пак подобен проблем с пъпки и пак не се знаеше какво й е?



Тема Re: Медицината в 21 векнови [re: jana]  
Автор -Randi- (пристрастен)
Публикувано27.01.10 13:03



Много неприятно ! Дано по-скоро се разбере какво му има на детето и, разбира се, по-бързо да оздравява !!!!



Тема Re: Медицината в 21 векнови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.01.10 13:05



Яне не звучи добре обстановката... това с морбилите е пълен шок, кви морбили бееее.... нали имате ваксинааааа

...

иначе нищо чудно да измисляте нови болести, едно време аз така боледувах, здрава здрава и като се разболея всички варненски светила не могат да кажат какво ми е ... и така няколко пъти, единия аха и да ми махнат жлъчката за няма нищо ... дръж си я в къщи и си я гледай... по-добре от болницата...

милото то, сигурно й е втърснало от тия пъпки... гуш от мен и на двете...





тинтири-минтири

Тема Re: Десбес,нови [re: Nasinda]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.01.10 13:06



а да... нощем ходя по морето, ако е топло може и да се изкъпя... айде нищо няма да ми стане, ще издържа една вечер във влас на курорт, нека ми







тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.