Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Случайното забременяване  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.01.10 23:16



Намирате ли го за нормално явление, случващо се на зрели жени и разбира се не в резултат на насилие, щото там ясно вече няма как да се контролира. Или пък да заспиш и да те забременят без да се усетиш (има и такива случаи)



Тема Re: Случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (новак)
Публикувано22.01.10 23:22



Брех, и такова ли има - без да се усетиш



Ами не го намирам за много нормално, ако става дума за зряла жена, познаваща цикъла си и тн.



Тема Re: Случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано22.01.10 23:22



лично ние (визирам и мъжо) не го намираме за нормално и често го коментираме това за случайното. Да си безотоговорен от действията си или да си се напил и да не знаеш какво правиш, или да не ти пука какво става с теб. Или пък такива дето до 6-тия месец не разбрали, че са бременни. Познавах едно момиче такъв случай





Тема Re: Случайното забременяваненови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано22.01.10 23:29



А пък аз бях чила в дир-а, и в някакъв официален вестник, не жълт, как една полякиня съди египетски хотел, защото 11-годишната й дъщеря забременяла, плицикайки се в басейна...от водата...





Тема Re: Случайното забременяваненови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано22.01.10 23:34



Не може да бъде. Това вече е случайно и каръшко



Тема Re: Случайното забременяваненови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано22.01.10 23:44



Аз си мисля, че нещо хитруват...и то точно в мюсюлманска страна, а и мисля, че не е възможно това.





Тема Re: Случайното забременяваненови [re: dessbess]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (новак)
Публикувано22.01.10 23:51



Хитруват, я. Шансът е малко по-голям от този да забременееш от сядане на камък





Тема Re: Случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор dorka14 (член)
Публикувано23.01.10 07:38



Нормално е, ако нямаше случайно забременяване,
сигурно щеше да има само един - два населени континента.


Аз напоследък слушам много музика, миналия път когато
така се бях заслушала в стари хитове забременях, сега отново
идва един такъв момент, но както ти казваш вече
сме "зрели жени"
Много ги обичам нарочните случайности!

Редактирано от dorka14 на 23.01.10 07:39.



Тема Re: Случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано23.01.10 08:04



Абе то случайни неща няма! Но такива случаи има доста!Имаме позната, чието трето дете е колкото Личката! Малко след като го е родила разбрала, че е бременна! Преценили, че вече 4 деца ще са им много и беше направила аборт! Да ама не! Една вечер мацката получила болки в корема и разбрала, че ще ражда!Та вече семейството си има дъщеричка, която се роди дни преди рожденния ден на баткото!Жената каза, че нямането на цикъл след аборта е отдавала на кърменето! Доколко са случайни нещата те си знаят, но все пак не знам как може да не усетиш шаващо бебе при условие, че си родила още 3 три преди това!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Случайното забременяваненови [re: Zori_D]  
Автор snich (top4o)
Публикувано23.01.10 08:29



Не знам дали сте попадали на материали за овулацията.Имало жени,които не овулират еднократно в месеца,а при всеки полов акт.Ако това не е медицински феномен,а е способност,която притежават примерно 1 на 1000 жени,защо да няма и случайно забременяване.
А жени,които късно разбират че са бременни ,си обяснявам с това,че нямат настройката да очакват поритване и т.н. Ако нямат и някакви други симптоми като издуване на корема примерно.....как да предположат.
Няма невъзможни неща.Има само по-рядко срещани






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.