Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Препоръчайте ми хубава книганови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.01.10 15:03



Добре звучи

, записвам си я
Обаче в нета не намерих никаква книга на Марио Бенедети - има ли скорошни издания?



Тема Re: Аз пък съм на вълна обзавежданенови [re: galia71]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано21.01.10 15:41



Много са хубави!



Ани на Десбес как ли е? Дано скоро пише!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Аз пък съм на вълна обзавежданенови [re: Zori_D]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано21.01.10 15:47



и аз затова се сещах, но сигурно поне една нощ ще останат в болницата. Поне такива спомени имам, когато рязаха сливицата на едно приятелче на Боби





Тема Re: само аз ли не разбрахнови [re: NikiFin]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.01.10 15:54



Абсолютно заставам на твоя страна,че по-голямата част от поведението в детството зависи от темперамента,който си е заложен.Като сме дали на Ренета от две страни непокорство,своенравност,инат ,няма как тя да е спокойно,уравновесено дете.И колкото и да съм привърженик на възпитание чрез говорене,при моето просто не действа.Не че методът е лош,просто не действа повсеместно.
Поведението на възрастните индивиди вече зависи повече от възпитанието,което е получил.Но при малките деца все още поведението е доста по-първично.И ако на някои майки децата им са послушни и разбират от една дума,то има доста такива,които и бой не ги оправя.
Заира разказа как оставила Зима да лежи на тротоара и детето станало и казало,че е студено.Моето беше легнало в двора на дядо си ,и не знам колко е лежала,но когато я хванах дрехите под шушляковия гащеризон и яке бяха мокри,а тя премръзнала.Искала да я затрупа снега,за да не сме можели да я открием и да ни изненадала.Като я питах "е добре ,не ти ли е студено" тя каза,че "Ами малко" .Устните й бяха посинели

Децата са различни.Послушни или не ,да са ни живи и здрави



Тема Re: Препоръчайте ми хубава книганови [re: _dexter_]  
Автор gigikas/ginger (мама на двама)
Публикувано21.01.10 16:13



Лятото четох Мисия Лондон на Алек Попов
смях се със сълзи:)
преди това бях подкарала да чета Сергрй Минаев, фенка съм му:)




Тема Re: Аз пък съм на вълна обзавежданенови [re: galia71]  
Автор gigikas/ginger (мама на двама)
Публикувано21.01.10 16:18



Ние си взехме този, но още не сме го сложили


http://www.domko.com/products.php?lang=bg




Тема Re: Аз пък съм на вълна обзавежданенови [re: gigikas/ginger]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано21.01.10 16:25



излиза началната на Домко.

.
А ние най-накрая си купихме спалня (произведоха вече нашата) и сега вместо само да я сглобим и употребяваме, решихме че трябва да сменим тапетите, въпреки, че не са стари и са хубави. Ама то луд умора няма. И от смяна на тапети реших, че трябва да имам фототапета на който беше лепната спалнята на сайта производителя и пак стана една дълга и широка



Тема В къщи сме синови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.01.10 16:30



и спинкаме като новородени!


Всичко мина добре, даже много добре! Пу-пу де...
Отидохме в 8 часа, облякохме пижамата и пантофите и Ани си игра около час и половина с едно момиченце...голям купон падна...
След това дойде една мн симпатична сестра и я заведе да надуе едно балонче!. След 20 минути ми я дадоха, плачеща за мама...Още 5 минути преди това я чувах как ме търси вътре...
Общо взето мисля, че доста бързо се отърси от упойката, поне живна много по-бързо от момиченцето, което е на 5. Имаше мн малко кръв от носа, и много глезотене разбира се! Докторът е прекрасен! Цвете, много ти благодаря, че ме насочи към него!!!! Просто ми е спокойно като разговаряме, супер учтив, внимателен...браво на него! Каза, че останалите 2 сливици са доста големи и ще се опита да ги спаси.... Според него се очаква голямо подобрение в състоянието й, но хъркането щяло да остане..В момента спи, без да хърка.
Обаче...явно тия сливици не са шега работа. На момиченцето в нашата стая уж щяха да му вадят и трите сливици, но в хода на операцията са решили да извадят само третата - била е само гной, която се стича към др две, които са здрави. В противен случай, ако са извадели и трите гнойта отива директно надолу и настъпва астматичен пристъп!
Единственото, което ме вбеси и то много беше една сестра, която направи и невъзможното да ме разкатава час и половина, докато си получа болничиния лист. Просто нямам думи.....Но аз съм упорита и все пак издирих доцента и той ми го подписа.. Това я срина, защото тя му "звъня" няколко пъти и ми каза, че си е тръгнал ....хахахахаха



Тема Re: В къщи сме синови [re: dessbess]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.01.10 16:33



Браво Деска!
Нека да почива малкия герой, а доктора наистина е страхотен! Ей заради такива специалисти като него си заслужава медицината в България!

Целувки на Анюта, а на теб едно малко





Тема Re: В къщи сме синови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано21.01.10 16:35



много се радваме за вас. Отпуснала ти се е душицата, а и Аничка наистина е за голяма похвала и за голямо глезотене. Айде и сега бързо възстановяване и никакви болести, сополи и кашлици.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.