Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Днеснови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано12.01.10 21:01



много добре си направила... направи си кефа и си пазари като ти се иска... и аз не съм суеверна и здраво напазарих и давта пъти







тинтири-минтири

Тема Re: Днеснови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.01.10 21:10



Добре дошла в клуба!


Аз съз заразно болна на тая тема, въпреки, че отскоро има подобрение...
Днес, понеже ме мъчат цял ден едни терзания за нея...взех, че й купих 2 блузки...без изобщо да има належаща нужда...един вид терапирах се...
май все едно за себе си ги купих....



Тема Re: Днеснови [re: 3aиpa]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано12.01.10 21:11



И аз не съм суеверна, ама за първото се бях запасила с непотребни неща, за които не бях преценила сезона, а бебо расте бързо. За второто вече се бях сетила за тази подробност и покупките бяха далеч по-успешни и полезни.



Тема Re: Днеснови [re: dessbess]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано12.01.10 21:15



Аз така се терапирам постоянно - няма значение за кого купувам - за децата, за половинков или за мен - важното е да се купи.



Тема Re: 6 годишните първокласницинови [re: tswete]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано12.01.10 21:15



цете нашите баби на 17 вече са имали по едно дете, а някой и по две.... аз не намирам, че въобще трябва да се дава тон в живота на децата на тая възраст... освен ако сами не искат...

тези нещастни случаи дето разправяш че се случили като сте завършили нямат никаква връзка с възрастта - случват се постоянно, няма гаранция че няма да паднеш от кон първия път като се качиш... в такъв случай не се качвай никога... остави, че както си излизаш утре на главната да си купиш закуска може да те блъсне някой пиян идиот... това няма никаква връзка с възрастта...

освен това никой не е казъл че на 17 ще тръгнат за пръв път по света... дай боже до тогава да са видели доста и с мен...



цвете мен ме зарязаха като бях на 16-17 съвсем сама, ок с брат ми, който е 1 г по голям... първо - никога не съм пушила, второ завърших и средно и висше, никога не съм прекалявала с алкохола, никога не съм правила простотии... вярно два пъти изкарах към 6 часа в първо и четвърто районно, но то беше щото имаше масона хайка и нямах лична карата и втория път защото ни намериха с един приятел на покрива на общината в 5 часа сутринта ... та... като се замисля, това, че нямах надзор и разполагах с пари само ме караше да съм по-винамтелна и предпазлива... и понеже го имам като опит, въобще не мисля да го спестя на децата си...





тинтири-минтири

Тема Re: университети и купонинови [re: NikiFin]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано12.01.10 22:25



не знам кога е завършил твоя познат, но когато аз бях студентка, във ВИАС ги спукваха от учене, изпитите се взимаха доооооста трудно, а иначе че се препокриват 50% от предметите е меко казано смешно. Не знам какво си учила, но в нашия факултет имаше доста разлики между отделните специалности, какво остава за другите факултети

. И аз и мъжа ми сме завършили в машиностроителни факултети-аз Енергомашиностроителен, той транспортен-не ни се препокриват и 1/3 от предметите. Имаме доста предмети с едни и същи имена, но сме взимали различни неща по тях и са ни наблягали на дооооооста различни неща. Във ВИАС не учат електроники, електротехники, термодинамики, механика на флуидите и т.н. Ние не учим пък техни дисциплини съответно. Иначе ако погледнеш глобалнои при нас и при тях всичко е физика и математика, но дотам са приликите



Тема Девет месецанови [re: surfline]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.01.10 22:51



сега гледаме това филмче с мъжчо и той милия се сцепи от рев в моментите, в които не се хили като напушен. От кога не го бях гледала, много сладко филмче





Тема Re: 6 годишните първокласницинови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.01.10 23:09



Заирке, то си е и до човек, скъпа...един вид до характер и нагласа..
Аз например точно между 18 и 20г. бях в ужасна компания...изобщо не искам и да споменавам каква. Никога не съм се поблазнила да си прецакам живота, дори и за миг...Просто явно си била разумна, както и аз....И моите две съседки- адски интелигентни момичета, от страхотно семейство, доста попътували къде ли не...се наложи техните да изведат чак в Канада за да ги пасят от блатото...явно им е бил слаб ангела...Господ да ни пази децата и да са разумни...това искам да кажа...





Тема Re: университети и купонинови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.01.10 23:15



Ми...президента, президентшата и бившият ни премиер са ми все "колеги" - едни скамейки сме търкали в тази аристократична специалност..хахахахахахахахах
То да ти кажа и сега длъжността ми на думи е бая високопарна...един вид с тежест...ама само аз си знам колко....





Тема Re: университети и купонинови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.01.10 23:19



Абе ники...ти какво си завършила...в по-горния си пост ми говориш все едно на рунически, честно....


Аз в твоята специалност и една лекция сигурно нямаше да издържа...а и въобще в МЕи....но пък съм бая респектирана от хора, учили там...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.