Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:07 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: университети и купонинови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано12.01.10 15:17



моята кума е лекар. Изкара и специализация, работила е, но по-скоро научна дейност.

А нямам и идея дали мисли да работи в реални условия. Да се чуди човек за толкова хвърлен труд. Но знае ли човек, тя си е малко потайна.

Зависи какво учиш в МЕИ-то. Аз съм завършила в телекомуникационния факултет и тъй като преди съм учила в техникум не видях почти никакъв зор освен с ИГМ-то. но от машинните специалности доста ревяха.



Тема Re: Клюкарникнови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано12.01.10 15:19



ама вие толкова скоростно развихте дискусията, че аз не можах да се включа





Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано12.01.10 16:18







Тема Re: университети и купонинови [re: NikiFin]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано12.01.10 16:37



не знам сега как е, но когато аз бях студентка ВИАС беше по-труден



Тема Re: 6 годишните първокласницинови [re: NikiFin]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано12.01.10 17:03



аз тръгнах от 6-годишните, не съм спала на обяд в училище





Тема Re: университети и купонинови [re: Acя]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.01.10 18:28



аз не познавам човек, който ги е завършил и двете и може да направи паралел кое е по трудно. По принцип инженерните специалности са горе долу еднакво трудни. Поне 50% от предметите, изучавани в МЕИ и ВИАС са едни и същи. А първите курсове почти напълно се припокриват



Тема Днеснови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано12.01.10 18:30



купихме първите неща за бебето - комплектче за изписване, разни сладурски бодита, чорапки... Еййй, няма такъв кеф като пазаруване за бебе! И аз си мислех, че обичам да пазарувам за себе си...





Тема Re: университети и купонинови [re: galia71]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.01.10 18:35



първите 2 години на всички е трудно с математиките, физиките, чертането ..... Ти щом си дошла от техникум е разбираемо че не си се озорила. Ама аз хвърлена от математическа гимназия.... и пак математиките ми беха най големия зор

. Преди всеки изпит вдигах температура.
В електронните специалности чертането е малко. Аз обаче и него съм го пробвала предвид че 1 курс бях текстилна техника, а там чертаенето най много. И желязовъглеродната диаграма я знаех наизуст. Вас май не са ви карали да я учите. Па и механиката ви е подминала. Ама аз бая си поучих, взех си машинните изпити и после и приравнителните за да се прехвърля електроника. Сигурно затова дипломирането беще най щастливия момент в живота ми.



Тема Re: Днеснови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.01.10 18:38



не е ли малко раничко. А че е голяма емоция бебешкоо пазаруване спор няма. Особено ако е за първо бебе



Тема Re: Днеснови [re: NikiFin]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано12.01.10 18:45



Ами може и раничко да е

Но бяхме да купуваме подарък за племенника и не се стърпяхме. Нека си стоят нещата, ще им дойде времето. Пък и не съм суеверна. Ако нещо има да се случва...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.