Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Най-трудните за вас нещанови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано13.01.10 16:23



Това все едно аз съм го писала, обожавам да пера (пералнята и простора после), да гладя и да пререждам и подреждам гардероба в стил аптека (по цвят, големи и сезон)

. За ред няма да коментирам, че и горкото дете е като мен, след всяка игра всичко се подрежда преди изваждането на следващата партида. Вечерно време задължително тя оправя двете легла (спалнята и нейното) и ме вика чак като стигне в банята и е с измити зъбки. Докато за с енаслаждавам на "Агнешко"

Hot stuff

Тема Re: Най-трудните за вас нещанови [re: нeмиpницa]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано13.01.10 17:47



най-трудното за мен нещо е ориентацията в пространството
особено по тъмно
а шофьор никога няма да стана - изпитвам тих ужас само при представата, че съм зад волана
виж, да мо возят обичам, дори обожавам
за гладенето - от години НЕ гладя, чувствам се перфектно и не изглеждам намачкана



Тема Re: Най-трудните за вас нещанови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано13.01.10 19:42



явно на вас козирозите ви се отдава дресировката

. А тъй като вкъщи само аз съм перфесиониска на ред, почвам да се съмнявам дали аз съм нормалната. Елате да видите щерка ми, все едно не е моя дъщеря



Тема Re: Най-трудните за вас нещанови [re: little pony]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано13.01.10 19:45



аз как се озаптявам да не карам бързо, когато съм само. Винаги си мисля, че мога да блъсна някого

и така веднага намалям скоростта.



Тема Re: Най-трудните за вас нещанови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано13.01.10 19:48



и аз. Това може би ми е най-любимата домакинска работа. Намалих гладенето поради липса на време, а не от досада. Даже преди гладех на децата и домашните дрехи, но първо тях спрях, после и бельото им



Тема Re: една по ТВто сега много ме дразнинови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано13.01.10 19:52



Борис на 3.5 год. пиеше млякото с шише. Да но го оставихме лятото при свеки и нея явно я е мързяло да мие шишето и детето спря да яде мляко



Чак може би след година почна пак и то видя, че кака му пие айрян и искаше и той. Сега си яде във всякакъв вид, прясно също.



Тема Re: една по ТВто сега много ме дразнинови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.01.10 00:32



ако детето ти иначе си се храни нормално млякото не му е фатално. Но аз за моите наистина се радвам, защото това им е основната и почти единствената свестна храна, която консумират безропотно. Сега се научиха и кис мляко да ядат и май ще им дойде повечко. Ама ще си трайкам, щото помня какви притеснения бяха в БГ че не ядат хубава храна.
Доводите срещу бибата са, че изкривява захапката. Па май и нещо друго не им харесваше ама не слушах много много. Но не вярвам 1 мин биба вечер да изкриви захапка повече от палец, който си е нон стоп в устата.



Тема Re: една по ТВто сега много ме дразнинови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.01.10 00:35



Давид го бях отучила от мляко по едно време като малък, от страх да не е алергичен. Ама се оказа, че не е и опитът ми да го приуча пак да пие чисто мляко тотално се провали. Сложих обаче Нескуик и го хареса. Та от тогава все така. Не знам дали натурално ще хареса, защото нескуик е ароматизиран и пригоден за деца.



Тема Re: една по ТВто сега много ме дразнинови [re: -Randi-]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.01.10 00:36



споко. Аз в 8ми клас си купих биба от аптеката. Ей, тъй да си припомня усещането, че имах много хубави спомени от него. Не ми се услади чак толкова де ама поне пробвах





Тема Re: една по ТВто сега много ме дразнинови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.01.10 00:38



предполагам до когато си искаш.
А аз бях убедена, че този пост съм го пуснала в клюкарника и сега се оцъклих като го видях тук






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.