Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли място тук и за кандидат баби?нови  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано08.01.10 15:47



Момичета,имам конкретно питане за тези от вас,които са в Пловдив - къде можем да намерим подходящи дрешки за бременни?Имам предвид гащеризонче,което няма да ограничава движенията,нещо еластично,щерката днес оповести официално новината,че ще ме бабосва и с тия нейните дънки...искам да се чувства комфортно.
Дори да е нещо втора употреба бих разгледала,то тия дрешки така или иначе се носят малко време...
Мен нещо не ме свърта на едно място,едно ми е такова ...адреналинско...ходи ми се по магазините,ама незнам къде да търся,дайте съвет,моля Виииииии





Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби? [re: инaт]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.01.10 15:54



Преди три години в подлеза на пощата имаше магазин за бременни.



Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби?нови [re: инaт]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано08.01.10 16:08



честито. Стягай се, че доста работа и вълнения те чакат





Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби?нови [re: инaт]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано08.01.10 16:26



Честито. Разбира се, че има място и за баби.
Иначе за магазини - в подлеза на централна поща мисля, че още си го има магазинчето, в подлез Археологически, в Халите на втория етаж в срещуположния край на тоалетните, но по принцип там всичко е доста скъпичко. Иначе може да погледнете заедно и тук

.
Успешно пазаруване, лека и безпроблемна бременност на щерката и само хубави емоции за баба.



Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби?нови [re: *margo*]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано08.01.10 20:06



Връзвам се за последния пост,но благодаря за отзивите на всички,тепърва ще треперим за бебчо,....оооооФФФФФФФФФФФФФФФф, много ми е тръпкаааааааааааааааа,...чаках тази новина дълго време,но не очаквах като я чуя да ми е толкова кеф...много ми е сълзливо...от радост...Желая на всички мами да станат и баби



Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби?нови [re: инaт]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано08.01.10 20:14



хахаха честито... тъй както сме тръгнали всички ще станем баби, даже по няколко пъти...

така и така си ни попаднала тук, само да те предупредя, малдите майчета никак не обичат да им се мешкат в решенията за бебето... имай си го едно наум... предлагай помощ, но винаги питай може ли или ли нужда... знам, че си е твоето момиченце, но тя вече е сем. и чака дай боже нейно момиченце... та така... навързани са нещата, ама ще усетиш границата, звучиш ми от свестните баби

...

иначе дрешки за бремени в пловдив не знам къде има... лично аз номера с гащеризона не го одобрявах, ходех с рокли и панталони ... ама то така и не качих кой знае колко кила, та накрая само копчето не закопчавах....

пожелавам й лека бременост на щерката и леко очакване на баба





тинтири-минтири

Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби?нови [re: 3aиpa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано08.01.10 20:25



Мерси за съвета Заирче, ама...аз и не се бъркам,не задавам въпроси,не давам излишни съвети,много си права,миличка,то може да ми е дете,но си има вече семейство,аз само се радвам,че пак ще има нов живот в къщи,пак ще мирише на бебе...обожавам това чистото...
Лелее,да са ми живи и здрави до септември...ще има да се хваля и да ви питам за много неща...стискайте палциииииии



Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби?нови [re: инaт]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано08.01.10 20:29



супер си!!! еми няма отърване от внуци, стига да искаш... просто й дай време в началото да си му се нарадва сама, после ще има да ти го тропосваааа... ех... майка ми едно време така искаше внуци, искаше... а сега с предупреждение поне седмица напред ги взима и пак с уговорки и разправии... и въобще... мани мани...



иначе за питането, питай наволя, тук все отговаряме...





тинтири-минтири

Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби?нови [re: инaт]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано08.01.10 20:42



Споко, ще намерите подходящи дрехи. Аз влизам в 6-и месец и още си ходя с моите си панталони с ниска талия. Две-три туники си взех, една-две роклички и съм ОК. Пък в началото се бях стресирала какво ще нося

Да ти кажа, специалните дрехи за бременни са ми безформени, има хубави дрешки по нормалните магазини, които стават идеално за бъдещи мами

Честито за новината и леко очакване на всички ви!



Тема Re: Има ли място тук и за кандидат баби?нови [re: 3aиpa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано08.01.10 20:42



Лелеееееееееееее, как искам да ми го трапосат...дай боже всичко с времето си...от днес съм редовна клубарка тук ...ще питам за всичко и знам,че сте отзивчиви..предварително Ви благодаря за помощта, тия дни и щерката май ще е на линия...препоръчах и клубчето,защото аз съм от 9 години в дира и ми е бил полезен сайта и клубовете




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.