Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Фото, фото, фото ...нови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.12.09 10:04





Hot stuff

Тема Re: Фото, фото, фото ...нови [re: jana]  
Автор snich (top4o)
Публикувано27.12.09 16:15



Момичета,имате страхотно сладки деца

Обожавам да разглеждам снимките ви Аля има най-хипнотичните очи,които някога съм виждала.Ники,от трите деца Давид най-много прилича на българче Ева и Теди са си чисти скандинавчета А на Шматка близнетата изобщо не си приличат,но са много сладки пухчета.По-често пускай снимкиСаша на Криси не съм виждала от много време и взе да ми домъчнява И всички останали,които не съм споменала - имате страхотни деца обичайте ги много



Тема Re: Фото, фото, фото ...нови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.12.09 19:27



Ето и малко коледни от нас.....


Тези с дядо Коледа са от самата коледа, в Ихтиман, а след това - собственоръчното украсяване на елхата в нас и Бъдни вечер при наште.....


Ники, мн са ти хубави децата и снимките, коледни....Ева е голямо момиче вече, май върви височка,а? а семейството на сестра ти...нали живееха при вас?



Тема Re: Фото, фото, фото ...нови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.12.09 19:52



Не, те живееха в отделен апартамент. Но отдавна си заминаха, само 6 месеца издържаха в Дания. Не можаха да се примирят с чужбинския начин на живот. Поне видяха какво може да им предложи чужбина и вече не роптаят срещу българското, а много си има харесва даже

. Бе... разбраха че не стават за емигранти, не е за всеки.
Иначе Ева и Теди са средно високи така като ги сравнявам с др деца в яслата. Явно на тукашната фамилия, които не са особено високи. Давид от самото начало върви по едричък от тях. Ама сигурно си има и значение че те се родиха един месец по рано, недоносени и още наваксват.
Забеляза ли как Теди яд палачинка. Направил я е на топка в ръката си така си хапва. А на Давид мускулите видя ли, все едно е щангист. А колко е силен... не случайно се казва Давид . Да си ги похваля, кво сега....
И твоята кукла е много чаровна с прекрасни големи очи. Малко ми напомня на къдрушката на Заира. Ама не я ли беше страх от дадо Коледа?



Тема Re: Фото, фото, фото ...нови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.12.09 19:55



Изобщо не!


Дори му каза, че го обича и пак да дойдел.......за разлика от братовчедка й, която реши, че то
чно сега я е страх от дядо Коледа и трябва да обядва на минутата!



Тема Re: Фото, фото, фото ...нови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.12.09 19:56



Ми нека си похапват, кой както може...нашта е супер каприз, не желае дори да опита някакъв нов вкус, вкл. и палачинки...



Тема Re: Фото, фото, фото ...нови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.12.09 22:08



Гледам и вие сте се обзавели с лунен пясък, голяма краста е

Страшна муцунка става дребното

Hot stuff

Тема Re: Фото, фото, фото ...нови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.12.09 22:09



Ето и нашите



Hot stuff

Тема Re: Фото, фото, фото ... [re: dessbess]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано27.12.09 22:24



Много е готина Ани, страшно чаровно детенце, пу-пу!



Тема Re: Фото, фото, фото ... [re: dessbess]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.12.09 22:35



ооо, то и тия не обичат нови неща. Може да има 100 неща на масата, ще си ядат хляб с масло и шоколад. Така че пак са си дебели в крайна сметка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.