Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първи новогодишен клюкарникнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.01.10 23:31



Аз пък сега май по-се кефя, че живея в апартамент...анонимна съм!


Иначе 29 години живях в къща...е няма да ви казвам...на улица от само къщи почти...каква италианска история беше......сега казвам едно добър ден и достатъчно...



Тема Re: Първи новогодишен клюкарникнови [re: incendio]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано05.01.10 23:45



Леле добре че се върнах да допрочета старата тема, че щях да изпусна клюката! Честита бременност!

Дано да е най-малко толкова сладко като бухтата



Тема Re: Поръчка по интернет - обувки [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано06.01.10 08:17



А европейската е българската, нали така? В сайта има и европейска номерация, много прилича на нашата. Харесах едни обущета на Dr. Martens за Яна, много се изкушавам.
Инсендио, ти съвсем ме отказа за дрехите.....





Тема Re: Поръчка по интернет - обувки [re: _dexter_]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано06.01.10 08:36



С обувките е по-сложно, защото може да ти се разминат като сезони.
Дрехите и да са по-големички, ще си ги износите, ако са по-универсални.
Успех, Декстър, мен хич ме няма в интернет пазаруването.



Тема Re: Първи новогодишен клюкарник [re: dessbess]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано06.01.10 08:37



Индендио, честито още веднъж. Разликата от три години казват е чудесна, а и като периоди ти съвпадат. Знае си работата дядо Коледа.



И на не забравя, честито на днешните именници! Да са живи и здрави, много щастливи!

Редактирано от mimy на 06.01.10 09:06.



Тема Re: Първи новогодишен клюкарник [re: surfline]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано06.01.10 09:12



Incendio, честитоооо! От все сърце ви пожелавам лека бременност, поукротяване на каката и здрав, лаком и послушен бебок от мъжки род на финала.

Тази година изкарахме празниците спокойно, отпочиващо и почти неосвинващо. На Бъдни вече в къщи, на Нова година у едни приятели в Пв, но си спретнахме гости от 31 рано сутрин, през всички приготовления, през дълга новогодишна нощ, та до първи късен следобед. Ще кача и снимки. Децата са добре, аз съм в ОТПУСКА - прекрасно било да си в отпуска след празниците - няма депресии, няма стресиращо тръгване на работа - е имам да чета за един тест и да пиша курсова работа, но те вървят - като отделям по няколко часа всеки ден си мисля, че до 18ти януари все пак ще съм готова. От 18 до 22 съм в Сф и вече чакам престоя си там (макар, че съм ангажирана от 8 до 18) с нетърпение - все пак е разнообразие.
Ами тове е при нас, надявам се следващите десетина дни да попрочитам по-редовно тук и да се включвам от време на време, че много сте ми залипсвали, а това не е надобре (за третото още не е дошъл ред, първо трябва да завърша).
За малко да забравя - достигнах заветните 73 кг и от втори съм на ограничителен режим - до тук 70. Целта е 62, но не мога да си я представя изобщо - и все пак това е личната ми специална задача за 2010, така че трябва да успея.





Тема Re: Първи новогодишен клюкарник [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано06.01.10 09:15



И от мен едно честито и тук за прекрасната новина.





Тема Re: Поръчка по интернет - обувки [re: mimy]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано06.01.10 10:34



Декс, я ги покажи тия др. Мартенс....





Тема Re: Първи новогодишен клюкарник [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано06.01.10 10:50



Бог да прости Боби Цанков!



Тема Re: Поръчка по интернет - обувки [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано06.01.10 10:59





Този сайт първоначално нямали доставка за БГ, но хората, които ще поръчват ги изнудили по някакъв начин и сега ще правят втора поръчка . Много се чудя за обувчиците, има и други, които харесах, но се чудя дали крачето на фъсти ще порастне до лятото от 23 на 24 номер.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.