Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: да кърмя или не?нови [re: mishellinna]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано05.01.10 11:56



Съгласна. По мои наблюдения повечето мъже си падат по стегнати и добре оформени цици, размерът няма кой знае какво значение. Но за съжаление с годините и ражданията циците цяла как да не увиснат и погрознеят. Мои познати с невероятен бюст като млади след раждане и некърмене се сдобиха с изцифели и постни цици. Гадно за мъжете ама... не може и наследници да имат и жена с хубави цици.



Тема Re: да кърмя или не?нови [re: 3aиpa]  
Автор lozinka ()
Публикувано05.01.10 13:58



и аз съм раздвоена по отношение на силикона

за предпочитане е пред празната пазва,но пък,ако някой мъж ми каже,че бицепса му е силикон едва ли ще искам да го целувам хахахаха....карай да върви....остава да се надявам,че както след първия път така и сега все пак ще си запазя бюста почти както си е. не ми се вярва обаче,защото първия път бях 17 годишна,а не 29 и гърдите ми не се промениха по време на бременността,а чак когато ми дойде кърмата.сега са променени вече....иначе не с еопасявам,че моя мъж ще ме намрази...все пак не живея с идиот.той ще бъде чудесен сапруг и баща.



Тема Корекциите на бюстанови [re: lozinka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.01.10 16:06



не се правят само със силикон - може да се повдигне и без "подплънки". Друг е въпросът, че силиконовите протези в днешни дни нямат нищо общо с ония балони, които се поставяха преди 10 г.
На тия цици какво им е?






Тема Re: Корекциите на бюстанови [re: surfline]  
Автор lozinka ()
Публикувано07.01.10 12:00



на тия им няма нищо,но кой знае как са на пипане хахахаха





Тема Re: да кърмя или не?нови [re: lozinka]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано07.01.10 16:19



В тая връзка, мами, дайте имената на някое кремче за стягане на бюста, което сте ползвали и е имало поне някакъв ефект? :) Бих ползвала такова нещо сега, с първата бременност нямаше проблеми, но мисля, че сега ще имам нужда - все пак второ дете, второ кърмене и прочие...





Тема Re: да кърмя или не?нови [re: lozinka]  
Автор natam-nasam (хмм...)
Публикувано07.01.10 17:22



Според мен прекалено се спекулира с последствията от раждането и кърменето. Всички тези неприятни неща (напълняване, отпускане на бюста и т.н.) се случват и на нераждалите жени.



Тема Re: да кърмя или не?нови [re: natam-nasam]  
Автор lozinka ()
Публикувано07.01.10 20:04



вярно е и това.сестра ми е пълна със стрий,а гърдите и са увиснали...само кожите са,а е на 25 год. и не е раждала. ефективни кремчета няма.аз също именно от второ кърмене се притеснявам и знам,че или се примирявам със смотания си бюст после,или навивам любимия той да се примири с хирургични чудеса хахахаха



Тема Re: да кърмя или не?нови [re: lozinka]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано07.01.10 20:42



Моите пък са сравнително малки и ако приличам на майка си, съвсем ще ги отняма след кърменето

Но не се притеснявам, не бих пропуснала едно от преживяванията да си майка заради, хм, суета. Но пък и моят мъж харесва малки гърди, така или иначе, та това не ми е фактор.



Тема Re: да кърмя или не?нови [re: lozinka]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано08.01.10 14:52



аз кърмих
исках да кърмя по-дълго време
желанието ми е един ден отново да кърмя





Тема Re: да кърмя или не?нови [re: lozinka]  
Автор Бeлeжka ()
Публикувано09.01.10 17:58



Здравей!

Аз лично не намирам достатъчно основателна причина, едно дете да не бъде кърмено, ако майката има кърма, не пуши и не взима опасни за неговото здраве медикаменти.

Формата на бюста след кърменето се изменя- това мога да го потвърдя. При някои жени гърдите се разширяват, при други "изсъхват". Но, това е цената, която една майка трябва да плати, ако иска да осигори на детето си най- оптималната храна.

И накрая ще се присъединя към другите госпожи в клуба, които споделиха наблюденията си, че бюста с течение на времето така и така ще се развали.
Логично би било в такъв случай, поне да е пил използван по функционална принадлежност.



Външността е мимолетна!

Редактирано от Бeлeжka на 09.01.10 17:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.