Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Коледен клюкарникнови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.12.09 10:02



Айде на чисто



Hot stuff

Тема вие закусвате линови [re: jana]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.12.09 11:40



веднага след като се събудите. Аз не мога. А още повече мразя да ме събудят за да ям както се случи тази сутрин. Свекър ми е рожденик и събира за американска закуска родата. Остави че едва отлепих да се завлека до там, ами и бяха наредили една трапеза като за сватба и требваше да се яде да не обидя готвачите. А народа как плюска рано рано...

. Специално обърнах внимание на едно 8 годишно момченце, което изяде 4 порции. Как ядат тия хора толкова рано бе. Още повече че вчера се спукахме от ядене.
Нямам против закуската, знам че е най важното хранене за деня. Ама толкова рано веднага след събуждане... просто тялото ми не може да я приеме



Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор snich (top4o)
Публикувано27.12.09 16:08



Четох преди време за някакво изследване,според което организмът на човек се настройва за прием на храна някъде около 40 мин след събуждането.Времето варираше според възрастта като при децата беше по-кратко,отколкото при възрастните.Така че май е нормално да не си гладна веднага като се събудиш.
От личен опит ще ти кажа,че ако започнеш да закусваш всяка сутрин,след известно време ще огладняваш със самото събуждане.

Принципно закусвам много рядко,откакто Ренета ходи на градина



Тема Re: вие закусвате линови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.12.09 19:32



Аз се чувствам ужасно в тези дни...ноо продължавам да си похапвам!


С нетърпение чакам утре...да отида на бач и да си почина малко...
Хладилника ни прелива от ядене...и то все от наште, от техните, от леля ми...аман вече....
Да ви се похваля, вчера ходихме на кино....сегурно за първи път поне от 2 години насам. Гледахме Аватар.....хареса ми!



Тема Re: вие закусвате линови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано27.12.09 21:35



Не си сама в мъката си

Бъдни вечер бяхме у дома.На Коледа изпращах гостите си с кутии с храна.Вчера организирах тараш-софра с приятели и пак останаха доста сарми и мезета.Поне свинското свърши.И аз,разбира се,като едно добро прасе се старая нищо да не се хвърли ...... взе да ми става зле само като си помисля за храна
Дес,честито кино По-често да ти се случва



Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано27.12.09 22:10



Аз в колко и да стана винаги закусвам след 9ч. Почивните дни даже към 10, защото понякога изчаквам цялата фамилия да се наспи. Но след като стана поне час два не съм гладна





Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.12.09 22:10



Не и преди 12ч

, дори да съм станала в 6ч немога нищо друго освен кафе да сложа в устата си

Hot stuff

Тема Re: вие закусвате линови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано28.12.09 10:07



Блазе ви...мен ми става лошо , когато съм гладна. А за яденето...не се чувствам преяла, но уви влизам в едни стари джинси, които ми бяха станали широки...а сега съм ги опънала... не вярвах, че ще е толкова трудно да отслабна егати.





Тема Re: вие закусвате линови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.12.09 21:34



момичета, бях на детско парти и леко се напих с бяло вино... сега ме зацепи глава... направооооо се чувствам ужасно... това на нищо не прилича, детските партита от ден на ден стават все по разрушителни за мен







тинтири-минтири

Тема Re: вие закусвате линови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано28.12.09 22:20



не вярвах, че ще е толкова трудно да отслабна егати.

и аз не вярвах. Дори и не вярвах, че ще ми се наложи някога да отслабвам. Уви, дойде и моят ред. Чак се вманиачих. Ама повече събирам инфо отколкото да действам. При мен голям проблем се оказа адски вредният явно навик да ям по 2 пъти на ден ОГРОМНИ количества. Това бил най сигурният за напълняване според спецове и аз съм доказателство за това. Някак си трябва да се пренастроя да ям често и по малко ама как се променя навик изграждан 5 години

. Сестра ми е кльоща, и винаги съм се чудела как е възможно при положение че ката час си притура по нещо и накрая на деня е опафкала огромни количества храна. Но явно е вярно, че метаболизмът се засилва при често хранене, а при рядко започва да трупа сланинка за черни дни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.