Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.01.10 09:58



Ми те всички лични лекари сякаш им бъркаш някъде като чуят за направление! Аз доста време все си ходех на лекар без да взимам такива, но от известно време си искам тъпо и упорито!От личната на децата си взех направлние за УНГ преди почти 2 месеца! Преди три седмици си поисках ново отново за УНГ! Просто водих детето при друг лекар! Той веднага откри уголемена трета сливица, а симптомите ни бяха като при Ани! Взимахме секрет - нямаше бактерия!
Ако ти се откаже направление за дете можеш да се подадеш оплакване в ЗК! То не, че ще помогне много,но пак е вариант ако личната се опъва много!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: Zori_D]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.01.10 10:15



Ми нямам нужда от направление, защото докторът приема само на частно!


Но ме хваща много яд, не може за един секрет и една урина да ми се прави на великата благодетелка и аз да я гледам с благодарност и благоговение!
Зори, и какво предприе вашият УНГ?



Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: Zori_D]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано05.01.10 10:22



И аз взимам вече...наскоро след като реши да ми изпише втори антибиотик се възпротивих и исках направление УНГ... оказа се фарингит и иминах без антибиотик.
За деца направленията , ако не бъркам са без ограничение. Деска настоявай да ти даде.



Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.01.10 10:26



Когато водих Личката за пръв път при него даде капки Ксизал за пиене и едни правени капки с урбазон за нослето защото имаше събрани доста гнойни секрети! След една семица беше на Ксизала и Виброцил! Бързо се повлия и докторът беше доволен! Утре ще го водя пак и ще видим какво ще каже! Сега детето е добре! Не хърка дори вече като спи!Рядко е с отворена уста!Секрети в носа няма, но пък гъгне леко!За вадене все още нищо не ми е казал лекарят, но ще следи детето известно време! Радвам се, че се разбра какъв е проблемът и детето се повлиява от лечението!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: Zori_D]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.01.10 10:29



Дано тук и Снич се включи защото си спомням, че преди време вадиха третата сливица на Ренета!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано05.01.10 11:12



аз зима не съм я водила на лекар от 2 години, а може и повече

... със зор измолих дж-пи-то ни да вземе двете деца (той не е педиатър и се притесняваше), тъй като тяхната лекарка (която е върха) забременя и нямаше начин да останат при нея... едно на ръка, че нямам мерак да я водя на пълни изследвания, ни кръв ни урина... за кво ми е...

тя също хърка понякога, понякога има заден секрет... ама... свикнах... обикновено минават сами...





тинтири-минтири

Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: Zori_D]  
Автор snich (top4o)
Публикувано05.01.10 11:14



На Ренета й бяха изписали Коаргол (едни черни капки) ,за да могат да я прегледат,че от секрети доктора не можеше да прецени големината на сливицата.В последствие се оказа 3-та степен,което било за вадене.Ако не й пречело на дишането,нямало нужда да се вади.Заведох я при хомеопат.Една кофа гранулки изписа и лечението трябваше да трае около 6 месеца.В средата на периода Ренета силно зазля и реших,че е време да махаме сливицата.Като я извадиха се оказа,че сливицата силно се е свила

Било нормално да зазлее преди да се оправи детето при хомеопатията Самата операция трае 15 минути под пълна упойка.Не е кой знае какво.За доктори . .... не мога да помогна.Бях при варненските светила - не мога да кажа че съм доволна.За капак и рушвети искаха.
Но за личната лекарка на Ренета само суперлативи мога да кажа.Покрай историята с третата сливица сама ми тикаше направления за секрети и за специалисти и за хиляда други неща.Никога не ми е отказвала направление за каквото и да било и никога не ме е карала да се чувствам виновна за това.Абее....супер съм доволна от нея и целия й екип



Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: snich]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.01.10 11:18



Утре ще видя при нас как са нещата защото секретите са се изчистили! Спомням си Ренета как героиски се беше справила! А сега как е със секретите?



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: Zori_D]  
Автор snich (top4o)
Публикувано05.01.10 11:31



При нас нямаше оправяне.Каквото и да се капело ,ефектът бил временен.Каза,че не би се повлияла от нищо,но се оказа,че се повлия добре от хомеопатията.Може би има значение степента на атрофия.
Вече година след операцията няма проблеми.Няма заден секрет,не хърка,цвета на лицето й е нормален и не се разболява всяка седмица.Доволна съм от операцията.Не знам дали си спомняш,но основната причина за операцията беше опасността да й се деформират преградите в носа и носоглътката.Рена тогава беше почти на 5 години,а по това време започвали точно тези прегради да заемат постоянните си места и ако имало какво да им пречи(трета сливица в случая) се изкривявали.Случвали се дори лицеви деформации.Тази информация + зазляването ме изстреляха в операционната.
Мдаа....геройски се държа хлапето

Бях й казала за операцията(какво ще й правят,какво ще чувства и какво се очаква от нея) поне седмица преди датата.Имаше време да се нареве,да го изстрада предварително и на самия ден беше сатанински спокойна



Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: snich]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.01.10 11:33



Личката като му казах вчера за утрешния преглед и ме попита ще го оперират ли?


Ще мине и ние през доста обяснения ако се наложи да прибегнем до операция!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.