Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: mishellinna]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано04.01.10 11:22



Миш, пробвай с газирана вода или чаша мляко! И с двете съм пробвала, прехвалени средства, но на мен не ми помогнаха! Ако знаеш обаче Петя каква коса имаше!Колкото и да не вярвах май има доза истина!


Дано намериш твоето решение!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: Zori_D]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано04.01.10 12:00



Привет и от мен! Честита ви Коледа и Нова година!
Дано е здрава, по-успешна и малко по-спокойна.
Дано преобладават разбирателството, приятните мигове и доброто настроение!!!





Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано04.01.10 13:27



За много години, момичета, пожелавам ви да ви се сбъднат всички хубави неща, които сте си пожелали

!
Ако имате 20 свободни минути, може да изгледате следващото филмче - все неща, които уж ги знаем, на май е добре постиянно да се припомнят - опазване на природата, консуматорство - такива неща....




Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: _dexter_]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано04.01.10 14:53



Декстър, много интересно, благодаря!
Ето нещо и от мен във връзка с предстоящата китайска Нова година - на Тигъра. И аз съм "тигърче" - според мъж ми много верни неща били написани.






Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: mishellinna]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано04.01.10 15:59



Талцид и Хайрянче?





Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: surfline]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано04.01.10 16:01



Талцид и Стопацид пиех с Даниел без особен резултат, но с Хайрянчето и газираната вода ще пробвам!





Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: mishellinna]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано04.01.10 17:08



ЧНГ първо, а киселините не морят, ами мъчат, ама много. Аз и с двете бременности нищо не хапвах след петия месец - голям ад - при мен помагаше залъче хляб, но само едно и начесто, разделното хранене също - от един вид храна по малко, но винаги завършвах с дежурното залъче. Нищо друго не работеше. УСПЕХ и дано помогне.



Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: mishellinna]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано04.01.10 18:38



ами...

сладолед
черни маслини, ябълки, или отделно пектин на таблетки - аз с това се оправях...



Тема Re: кукурукунови [re: Zori_D]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано04.01.10 18:41



ами опитвам се, ама от онова село, в което сме командировани не става - там радио не се хваща, а аз с безжичен нет се пинкам...


твоите сладунковци много са порастнали - вземи да пуснеш снимки от празниците
а бухтата расте и дивее със скоростта на светлината



Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: mimy]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.01.10 09:33



Ей, да ви споделя нещо от днес....и да си сверя часовника и ваште джи пи та ли са толкова стиснати....


Сутринта отиваме на консултация по повод 3 години на Ани. Понеже си знам стоката, разбирай лекарката от вчера си преговарям на ум какво точно да кажа...Работата е там, че искам да водим Ани на УНГ, хърка, гъгне, спи с отворена уста...всички прекрасни екстри...По дадени ми съвети реших да искам секрет....и като се почна, олелелее.....нямало нужда, тя до вчера била на обучение, на което казали, че вече не е модерно да се взимат секрети и да се провежда лечение с антибиотични капки...бла...бла..бла...Отиваме в кабинета и сестрата се изпусна, за някакаъв носен секрет...аз мълчах, мълчах, мълчах и пак отворих уста...И какво мислите - абсолютен театър, даде ни секрет, под предлог, че сме я ядосали, пусна за кръв, което й се полага на Ани и айде от нея да мине и за урина, въпреки, че не й се полагало...
Абе какво е това нещо.....за всичко ли трябва родителя да бърка и да плаща...или може би този, които носи всяка седмица рушвети е по-личен пациент и за него винаги има. Държа да отбележа, че никога не съм прекалявала с исканията си пред нея..защо сме още там ли? И аз се чудя вече...по принцип съм доволна, от нея, като изключим тия прословути направления и изследвания....не с клизма, не от задника й, ами като че ли от банковата си сметка ги вади..И все да ми е неудобно, все да кимам разбиращо, видиш ли да не ядосаш скорпионския й нрав!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.