Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ей, шушулки,нови [re: jana]  
Автор Дaфнa (кукувица с ято)
Публикувано30.12.09 23:41



да ви пожелая весело посрещане на Новата година! Утре да си изкарате страхотно, неповторимо и запомнящо се! А през новата година да бъдете много щастливи, да сбъднете поне една мечта и да постигнете поне една цел!

Прегръдки!

Редактирано от Дaфнa на 30.12.09 23:43.



Тема Re: вие закусвате линови [re: snich]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано01.01.10 12:35



и ние с Алекс бяхме на кино, в МОЛ-а, гледахме на 3Д филма Коледна песен - препоръчвам го горещо на всички ви - по мое мнение не е подходящ за деца под 7 години, но кой да знае?





Тема Re: Ей, шушулки,нови [re: Дaфнa]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано01.01.10 12:47



Да ни е честита Новата 2010 година! Да сме живи и здрави, доволни и засмяни! Желая на всички ви щастие, щастие и пак щастие!





Тема Честита Нова 2010нови [re: vihrogonche]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано01.01.10 14:01



Пожелавам къщите ви да са пълни със здраве, късмет и детски смях. Успешна и късметлийска година. Неприятностите и болестите да ви подминават и всичко да правите с лекота.

Наздраве!



Тема Re: Честита Нова 2010нови [re: galia71]  
Автор Sofia Leticia (непознат )
Публикувано01.01.10 23:40



Честита Нова Година! Много здраве, късмет и любов на всички!





Тема Aloha!нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано02.01.10 19:44



ДолетЕх!

Честита Нова Година, сладурки! Най-сърдечни пожелания за една здрава, късметлийска и запомняща се (само с положителни моменти, естествено

) година!

Много имам за раздуване, ама първо да поема малко въздух и тогава - само ще кажа, че срещичката мина много весело и задушевно, въпреки камерния състав - но както е известно добро вино с добри приятели е най-сладко.

Целувки на всички и още веднъж поздрави по случай Рождество и Нова Година.



Тема Re: Aloha!нови [re: surfline]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано02.01.10 23:57



Здравейте момичета!

ЧНГ! Надявам се да сте посрещнали добре Новата Година!
Преди близо час гледах новините по БТВ и попаднах на тази новина!


Какво е вашето мнение по въпроса? Аз съм втрещена! Да постъпиш така според мен е безотговорно! Плачът на това неспокойно бебе още ми кънти в ушите! А импровизираното легло на което лежи бебето близо до кучето още повече ме изуми! Меко казано съм възмутена! Не мога да повярвам на очите си!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Aloha!нови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано03.01.10 02:53



Добре си ни дошла... Честита Нова Година и всичко тройно да ти се върне

... плюс едно вързопче ако може за 2010, ако не за 2011... няма какво да се ослушваш повече

чакаме разкази и романи по повод престоя и срещичката...





тинтири-минтири

Тема Re: Aloha!нови [re: Zori_D]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано03.01.10 03:02



Зори, прочетох статията и дори си пуснах материала.... и честно да ти кажа нищо ненормално не видях... майката и бебето ми изглеждат съвсем добре... не знам дали знаеш, че в кучешката уста има по-малко бацили и микроби отколкото в човешката... друг е въпроса ти какво ще си избереш, да родиш у дома или в болница, да държиш бебето си с кучето или в легълце... всичко е въпрос на лични разбирания и аз не намирам защо да съдя някого за избора му... примерно - аз не съм гей, но нямам нищо против тях... та... като искат да си държат плацента в тенджерка и преценяваш че е правилно, ок, но реакцията на доктора за мен беше тъпа... да ме извини, ама можеше да е дипломатичен... за коментарите на журналистката нищо няма да кажа, няма да е нищо ново просто

....

да им е живо и здраво бебчето и шапка им свалям за смелостта, която имат не само да родят в къщи ми да си пуснат и ТВ в живота... браво на тях...

междудругото в швейцария масово раждат в къщи... това е друга култура с други ценности...





тинтири-минтири

Тема Re: Aloha!нови [re: 3aиpa]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано03.01.10 10:05



Заирка права си, но донякъде! Виждала съм раждане в къщи в Германия, но в присъствието на акушерка! Природа, природа ми ако се беше объркало нещо?То шансовете да се случи нещо в болницата също не са малко!
А иначе куче само в двора си бих допуснала камо ли в леглото си и до бебето си! Но тук не става въпрос за мое бебе!
Не съдя никой, всеки сам решава какво да прави, но този непрекъснат плач на детето така ми се заби в главата! Вчера преди да си легна все него чувах! И защо трябва да се връщаме назад във времето?



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.