Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се притесних самонови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано30.12.09 12:23



не, разваленото го е изхвърлил

. Само с нормално изглеждащото



Тема Re: Как се притесних самонови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано30.12.09 12:35



Е споко тогава.





Тема Re: Как се притесних самонови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано30.12.09 12:38



успокоявам се и от факта, че палачинките се правят на силен огън и би трябвало да се унищожи бактерията, ако има.

До довечера дали ще има прояви, ако се натровят?



Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано30.12.09 12:39



Бе смееш се ти ама в германия така си увеличават бюста с 2 номера...

ако не си убедена, че ще ти помогне, въобще не започвай, основното при самовнушението е, че трябва да вярваш...

карам но по-рядко и кратко - примерно 2 пъти седмично, а тук специално няма сняг, варна е... но въпреки това, като има сняг карам с кеф...

гале, няма страшно бе, щом е изглеждало нормално и повече от 3 м. може да изкара... споко





тинтири-минтири

Тема Re: Как се притесних самонови [re: galia71]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано30.12.09 12:41



ще има... ще ги болят коремите, ако е по-тежко ще започнат да повръщат и да вдигат температура... напразно се притесняваш обаче... в африка яйцата стоят на 40 г. температура с дни и нищо им няма... споко!





тинтири-минтири

Тема Re: Как се притесних самонови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано30.12.09 12:58



яйцето е домашно и това малко ме успокоява



Тема Re: Как се притесних самонови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано30.12.09 13:02



ще взема аз активния въглен да е с нас



на едно море Иво как се беше натровил с миди горкия. Три дена не стана, темп, разстройство, блед. С активния въглен и сок от кайсия живна. От тогава морски дарове не яде



Тема Re: вие закусвате линови [re: 3aиpa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано30.12.09 17:13



всъщност не го казах с 100% подигравка, защото и аз вярвам, че с мисълта си човек може да влияе повече отколкото предполагаме. Въпросът е до къде са и възможностите. В смисъл дали само на мастните натрупвания влияе или може и по сложни промени да постига.



Тема Re: Как се притесних самонови [re: galia71]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано30.12.09 17:23



споко, щом е махнал яйцето и да е останало малко нещо едва ли ще е фатално. Нали знаеш че количеството прави отровата.
Мъжът ми е много наивен и няма навика да мие месото от магазина, направо си пече или вари. Пък аз не обичам да го измия, щото може някой с лайняни ръце да е го е пипал и не искам да ям лайна, нищо че са им умрели бактериите при варенето. Така че всеки път като ми каже, че с варенето евентуални бактерии ще измрат и аз винаги му казвам, че щом е така че му опека едно лайно и ще му го сервирам да си го хапне.
Всъщност не самите бактерии са проблемът, а токсините, които отделят. Та ако храната е пълна с токсини, дори след термична обработка те ще си останат (зависи от токсините де, може някои да се преобразуват в безвредни съединения). Прочети за ботулизъм за повече инфо на тема хранителни отравяния.



Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано30.12.09 18:57



ми не знам ники, не съм пробвала самовнушение, само видях пациентката на майка ми и не я познах, така е отслабнала... та... може и да работи номера...





тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.