Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: вие закусвате линови [re: galia71]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 17:23







Тема Re: вие закусвате линови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 17:26



Аз бременна в 3ти месец с Давид бях 57 кила. За стравнение сега съм 60 и коремът ми изглежда като 5ти постоянен



Тема Re: вие закусвате линови [re: flor4eee]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано30.12.09 02:23



заирка и нерви... кво е това ... не мило, не е нерви, всичко ми е ок... идея нямам, откакто боледувах април, направо си прецаках тялото... след това започнах здраво да спортувам и... сякаш не ям огромни количества храна... и... май така са нещата...

деска, не знам колко изяждам, но токущо хапнах филийка (те това е рядкост при мен) с лютеница, кюфте, малко туршия и две редчета линд от големия... ... и се каня да лягам да спя





тинтири-минтири

Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано30.12.09 02:32



аз да не казвам кви кила бях бременна и след раждане

ще ме линчувате... истина е, че само веднъж се бях освинила и от 49 станах 56 за месец и половина... ЗАЩОТО... имах тежка лятна сесия и... четене и ядене... и такава драма в края на юли - аз дебела... малииии не знам как не се самоубих... та за около месец и половина свалих 3 и после до НГ още 3... спомням си, че всъщност като махнах първите 3 и много се харесвах, та спрях да издевателствам над себе си...

снич, не знам твоята колежка, но около мен който беше на дюкян сега е същите кила, а някой и отгоре... та... явно до организъм е работата...

майка ми нали е психолог и има една клиентка, беше доста пълна жената... решиха да пробват самовнушение... заставаш пред огледалото сутрин и вечер и си повтаряш, че си слаба и си много красива и си се представяш слаба, ако трябва притваряш очи и се виждаш по-слаба и така... клиентката й доста отслабна... за около има няма 5 м.





тинтири-минтири

Тема Re: вие закусвате линови [re: 3aиpa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано30.12.09 11:31



майка ми нали е психолог и има една клиентка, беше доста пълна жената... решиха да пробват самовнушение... заставаш пред огледалото сутрин и вечер и си повтаряш, че си слаба и си много красива и си се представяш слаба, ако трябва притваряш очи и се виждаш по-слаба и така... клиентката й доста отслабна... за около има няма 5 м.

егати. Веднага почвам ежеднежни огледални терапии и ще си повтарям: Аз съм най красивата на света и ще спечеля конкурса Мисис Свят.





Тема Re: вие закусвате линови [re: 3aиpa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано30.12.09 11:33



деска, не знам колко изяждам, но токущо хапнах филийка (те това е рядкост при мен) с лютеница, кюфте, малко туршия и две редчета линд от големия.

и защо не си дояде? На мен това ми е само предястието



Бе да те питам зимата караш ли колело и по колко време ако да. А в снега как се оправяш?

Редактирано от NikiFin на 30.12.09 11:34.



Тема Как се притесних самонови [re: jana]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано30.12.09 12:03





Борис искал палачинки и баща му решил да направи. Но използвал едно мноoooго старо яйце. Слизал до магазина да купи, но е сложил и старото.



Сега ще се притеснявам да не се натровят



Тема Re: Как се притесних самонови [re: galia71]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано30.12.09 12:11



какво значи много старо. Проблем е ако е развалено. А това би трябвало някак си да си личи по мирис и външен вид



Тема Re: Как се притесних самонови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано30.12.09 12:14



мисля, че е от септември

. Бах си го оставила за маска на косата. Бяха две. Едното Иво каза, че е било развалено, а другото изглеждало нормално



Тема Re: Как се притесних самонови [re: galia71]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано30.12.09 12:18



дууу. Ама той направил ли е палачинки с разваленото яйце




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.