Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: вие закусвате линови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.12.09 11:08



Аз като се ожених в шестия месец почти бях същите килограми, на които съм сега....


Първоначално отслабнах и може би затова. Но през цялото време ходех буквално с часове..и наистина имаше резултат, до самия край....с часове...



Тема Re: вие закусвате линови [re: dessbess]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.12.09 11:16



най-странното е, че тя е малко пълничка и голямото и дете е на 5,5 и сега когато е решила да забременява се е заела толкова сериозно



Тема Re: вие закусвате линови [re: 3aиpa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано29.12.09 13:02



Честно да ти кажа имам живо доказателство,че не си съвсем права.Колежка на майка ми като видя как отслабвам с Дюки и много се запали.Беше по-пълна от мен.Отслабна доста по-бързо от мен.Вече станаха повече от 8 месеца е спряла диетата,защото й било писнало от месо.Не спортува и не пази други диети.Върна си само 3 кг от свалените 23кг и закова.Много е доволна.Дали е до организъм или аз наистина имам някакви хормонални или други проблеми,за които не знам,но нещо не се получава както трябва.Не е нормално за 10 дни на варено зеле и вода да кача 3 кг.Направо си е престъпно

Ще видим как ще я карам нататък



Тема Re: вие закусвате линови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 15:25



1. Защото нямам воля да пазя диети, несериозна съм
2. Защото бягането на дълги разстояния иска високовъглехидратна диета
3. Защото съм изчела бая за диети и знам точно какво трябва да направя, но не мога да се мобилизирам да го направя. Така че за сега разчитам само на спорта.
Шкембето ми е най големият проблем. На онази снимка дето изглеждам добре съм след боледуване и бях отслабнала та не личи много проблемът.
Но външният вид не ми е най големия дерт. Трябва да олекна за да мога да бягам по бързо и да съм по издръжлива. Иначе 42 км не виждам как ще ги изкарам



Тема Re: вие закусвате линови [re: snich]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 15:34



Имам чувството,че организмът ми се бори срещу отслабването

И на мен ми се струва нещо такова. На мен ми установиха леко забавен метаболизъм. Така и не ми стана ясно щото пък лекарката каза, че стойностите на метаболизма ми били много високи, но нещо си друго показвало, че всъщност по скоро е забавен, а не засилен. Аз също подозирам хормонални проблеми при мен, но тя каза, че е толкова малко забавянето при мен, че на този етап не се налага хормонално лечение



Тема Re: вие закусвате линови [re: 3aиpa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 15:36



на дюкан основният проблем е, че е незравословна, защото се яде много месо и съответно много токсини



Тема Re: вие закусвате линови [re: snich]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 15:38



мда, наистина не звучи нормално. Изследвай се



Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.12.09 15:39



първо защо не се опиташ да не мислиш, че трябва да пазиш диета.



и да си определиш точно определени часове, в които да ядеш и никакви други неща между часовете. При мен това действаше.



Тема Re: вие закусвате линови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 15:58



когато ядеш често организмът не изпада в стрес и не се презапасява, а спокойно харчи всички поети калории, метаболизмът се засилва. Това е причината Заира и др като нея да не качват. И аз искам така, но проблемът ми е, че като почна да ям не мога да спра докато не усетя, че съм се нахранила напълно. Което обикновено означава преяла. След такова ядене няма как да огладнея след 3 часа да ям пак. Чак след 6 пак съм гладна. И така въпреки че пропускам закуската на 2 освинващи хранения трупам яко сланина по пояса

. Рядкото хранене забавя метаболизма, което е еквивалентно на склонност към пълнеене



Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.12.09 16:01



сипваш си определено количество храна в чинията и не чоплиш от всички останали

. или почваш постепенно да си намаляваш количеството в чинията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.