Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: вие закусвате линови [re: NikiFin]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.12.09 22:56



аз пък че някога ще стигна етап в който няма да мога да напълнея... дето му се радвах на онова кило, след месечния цикъл и то си отиде...

и тия празници нищо не направиха... бе въобще - драмаааа...





тинтири-минтири

Тема Re: вие закусвате линови [re: 3aиpa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано28.12.09 23:27



Така да ти завиждам

...чак ме е срам



Тема Re: вие закусвате линови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.12.09 23:51



Заира, срама нямаш, душа! да ти дам от мойте...ама давам 5, за едно...не се разделям...


Ники, според мен ти имаш много добра фигура, съдейки от ония снимки...стройна си, стегната. Да не би всичко това с дебелеенето да е в твоята глава? Къде трупаш? и да, вярно е това с честото хранене...защо не пробваш с т.нар. нисковъглехидратна диета..то не е диета, а по-скоро режим. Аз нещо се излигавих с нея, но това си е чисто и просто здравословно хранене 4 пъти дневно с 2 междинни закуски, без бяло брашно, захар и бял ориз, и съчетано с движение...
Снич, душа....само аз ли съм прасето тук? ти успя ли да опазиш дюкан? Аз от октомври насам славно губя битката от постигнатото...



Тема Re: вие закусвате линови [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.12.09 23:56



бе... не съм за завиждане... не се харесвам такава кльоща...



десбес...трябват ми поне 3-4... онова едното беше голямата ми радост и то след цял месец ядене по 5-6 пъти на ден... бе явно съм в сдухан период... мани





тинтири-минтири

Тема Re: вие закусвате линови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.12.09 06:54



поне може да почнат да ти харесват





Тема Re: вие закусвате линови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано29.12.09 09:40



ООО...аз Дюки го окипазих още лятото

След като свалях бавно в рамките на 7 месеца диета,на 8-мия месец реших да мина почиващо в трета фаза и си върнах 5 кг.На 9-тия месец реших,че лятото и без това се ядат повече плодове и зеленчуци (няма как да кача демек) и минах предимно на това - в края на месеца бях с още 7 кг отгореСлед това взехте да обсъждате тук зелевата супа - реших и нея да пробвам.За 10 дни,един припадък и болезнено отекъл корем бях вместо очакваните -7кг +3 Теглих една българска на всичко и от Август съм прекратила всякакви опити да отслабвам.Имам чувството,че организмът ми се бори срещу отслабването На този етап се предавам.Ако живот и здраве след второто продължавам да се търкалям,ще си пусна едни хормонални изследвания и изобщо ще взема да търся медицинска причина за теглото ми



Тема Re: вие закусвате линови [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано29.12.09 09:54



снич ти си поредното доказателство как дюкяна е една много добре измислена маркетингова диета... в см. добре поднесена и рекламирана, но като всички останали... и все пак извинявай, но не мога да си представя как си качила 5 кила за месец

... несправедливо е...





тинтири-минтири

Тема Re: вие закусвате линови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.12.09 10:30




Аз от Дюкан имам още 2-3 некачени....
Направо изумих, като прочетох за зелевата, по-добре недей тогава.....
Аз наистина трябва да отслабна, защото по мед. показатели имам лека степен на инсулинова резистентност и просто ...по-натам ще вървя към диабет..И това не ме уплаши...ей ме на, ям си като разпрана....но пък и пустите му разбъркани хормони при мен си казват тежката дума.....пих 3-4 месеца лятото лекарства и ела виж от марули как се качва.. най-важният ми проблем, е че аз просто ям много. Лакомия. Заира, ти ядеш по 5-6 пъти на ден, ама по колко ядеш? Ако ядеш като мен ти гарантирам качване. Азд ако отпусна душа и сърце за 2 дни съм качила 2 кила като нищо, за отскок...
Лятото поне като тичах си ядах и нищо не качвах, дори свалях по някой и друг грам...



Тема Re: вие закусвате линови [re: 3aиpa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано29.12.09 10:50



Заирка, да не е от нерви? Щото при мен така се получи... до 42 бях паднала по едно време... аз си се харесвам кльощава, но по всеобщото мнение изглеждах нездравословно слаба. Не съм вярвала, че за няколко месеца така ще си сменя оплакванията - от тръшкане да отслабна до искания да кача 2 кила.
Сега най-накрая съм на нормалното си тегло, дано се задържи.



Тема Re: вие закусвате линови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.12.09 11:03



Аз когато преди две лета отслабнах доста се харесвах на фигура, но като се гледам на снимките в лице как изглеждах

.

Видяхме се с едни познати и мацката бременна в 6-ти месец. Ние сме я виждали септември, но не знаехме че е. Първите месеци всеки ден тичала, карала колело. Изглеждаше перфектно. Сега два пъти в седмицата ходи на плуване. Въобще страшна е.

Да можех и аз да се организирам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.