Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: Zori_D]  
Автор snich (top4o)
Публикувано05.01.10 11:51



Милото дете

Много са сладки като им предстои нещо,което не знаят какво е ,но звучи страшно
Да ти кажа,ако можех да върна времето назад щях да си довърша хомеопатията и да не я подлагам на операция.Макар че всичко мина бързо и леко ,все още смятам,че пълна упойка на малко дете трябва да се прилага в краен случай.Не мога да ти дам някакъв аргумент за това.Просто ужасно ме е страх от упойките макар няколко пъти да съм била под пълна такава.
Бих те посъветвала,ако не е спешно да се оперира,да опиташ алтернативно лечение тази година.И ако не се повлияе ,чак тогава да прибягвате към скалпела.
Ако стигнете до операция ,подготви Личката добре.Не го лъжи.Ако знае какво му предстои може да е по-спокоен.Децата покрай нас много ревяха.А дете под упойка ,ревящо,с бликаща от устата и носа кръв е страшна гледкаРенета знаеше какво я чака и имахме уговорка - да слуша гласа ми,да се отпусне и да не се притеснява за нищо.И като я видех да се размърда,или да издава звуци ,заставах до ухото й и тихичко й говорех "Под упойка си още,поспи,аз съм при теб и никъде няма да ходя...." И така и не стигна до рев,което пък спомогна бързо да й зарастне местенцето.



Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: snich]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано05.01.10 11:56



Снич, при кой хомеопат във Варна ходихте? Яна пак е с кашлица, подозирам същото като преди - възпалена и секретираща трета сливица. Миналия път се влачи 2 месеца с кашлица.... Вчера бяхме на хомеопат, д-р Атанасова в "Младост", пак даде някакви топченца, ако не се подобри до 5 дни пак ще ходим. Миналия път обаче не се повлия, а и аз доста бързо се отказах. Така и не разбрах от какво в крайна сметка се оправи. При Яна не може да се говори за някакви особени усложнения на третата сливица, но все пак ми е леко напрегнато.



Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: snich]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.01.10 12:49



До сега нищо не съм му спестявала! Говоря му и му обяснявам! Ще пробвам разбира се да се разминем с операцията!Мене ме страх много от упойката, но това което четох е че така е по-лесно за лекарите да работят и да изчистят мястото! Казват, че и по-малко травмиращо за детето! Все пак не помни най-гадния момент! На мен ми е вадена третата сливица и си спомням всичко! Дори сега като водих Личката си спомних къде ме бяха поставили на един стол и майка ми ме държеше! Абе всичко, даже видях какво извадиха от мен!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.01.10 12:52



Айде едно поздравче, свежичко....





Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.01.10 12:53



Еми...нали си имате доФтор вкъщи!





Тема Re: Коледен клюкарникнови [re: Zori_D]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.01.10 14:24



На мен са ми вадени и трите с местна упойка. Въпреки, че бях на 5 или 6 си спомням много добре как се давех в кървави храчки и кашлях като луда...неприятно беше ...





Тема Re: кукурукунови [re: incendio]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.01.10 14:40



Какво село?

Мислех, че сте си в София и че бухтата ходи на ясла!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: кукурукунови [re: Zori_D]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано05.01.10 15:10



ходи


в софия идваме от вр. на вр. - нещо се дразня - столицата е станала отвратителен град и въпреки, че ми е роден, вече го чувствам твърде чужд - прекалено пренаселено е... с мякащи... дразня се...
и така - за сега живеем в едно село до пловдив... всъщност живеем предимно в колата, но Лора там ходи на ясла...
аз имам и друг проблем - 5г. живях в къща и сега в апартамент подивявам затова предпочетох къщата на свекитата...

но пък и това няма да е още за дълго - на пролет ще се изнасяме, защото няма да ни стигне мястото за новото попълнение



Тема Re: кукурукунови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано05.01.10 15:22



Я виж ти - надявам се нямаш предвид, че ще си взимате кученце

!!!!



Тема Re: кукурукунови [re: _dexter_]  
Автор snich (top4o)
Публикувано05.01.10 15:33



Декс,хомеопатът ми е д-р Хаджолян.Водих Ренета на този адрес: ул."Шипка"15 ( 606-849). На визитката й има още два адреса: МЦ Надежда,"ген. Колев"66 (609-932) ; ж.к. Бриз 66 (335-266).
Много съм доволна от нея.Внимателна е и каквото и да предпишеше на Ренета все действаше


ИнсендиоДуша Дали ще е домашен любимец новото попълнение,или си има термин??!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.