Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Похвалете се - 2ч.нови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.11.09 09:52







Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 13:30



Мерси, пу първа!


Преди малко си купих една огромна жълта ябълка, оказа се... 600 грама! Сега си хапвам с удоволствие, ммм, сладка е много.
Да се похваля - днес племенничката ми става на цели 8 месеца, да ми е жива и здрава, и много щастлива!



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: vihrogonche]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.11.09 13:37



Хахаха доста се развеселявам на моменти с твоите постове...да се похвалиш като я изядеш. ;-)
Племеницата да е жива и здрава!



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 14:07



Изядох я



Мерси!

Еми човек понякога трябва да се радва на малките неща в живота, защото... големите може и да не са толкова розови и за хвалене...

А ти с какво ще се похвалиш, Ала-Бала?

Иначе какво да ви кажа друго? - чувствам се прекрасно и това много ме радва

Редактирано от vihrogonche на 25.11.09 14:09.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: vihrogonche]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.11.09 14:09



Аз виж, че си трайкам...иначе мога да се похваля, че Насето е от две седмици при баба си в Лом...и мислех, че ще ми липсва повече, но явно съм имала нужда от малко почивка.





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 14:10



Това е хубаво - да имаш малко повече време за теб самата - а честито!





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: vihrogonche]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано25.11.09 15:07



това е хубаво, че си усмихната и спокойна



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано25.11.09 15:13



не скучаеш ли вече





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: galia71]  
Автор snich (top4o)
Публикувано25.11.09 15:38



Съвсем сама проявява интерес към четенето и то не от сега.Скоро гледах едни записи като е била на почти 2 год. и се оказва,че още тогава е познавала първите букви на цялата рода.А на по-стар запис тя все ме пита "туй бука кой"(коя е тази буква),а аз все й казвам "остави ги тези букви сега,покажи ми/кажи ми еди какво си".В началото на тази година ,понеже тя отдавна знае всички букви,реших да пробвам да я науча да чете.Успях да й задържа вниманието точно 2 минути преди да се разреве,че е много трудно.И се отказах,защото реших ,че все пак е малка .В началото на лятото разглеждаше някакво списание в колата и по едно време ме попита за някаква дума дали правилно я чете.Умрях от смях разбира се - та тя не може да чете

Оказа се,че може.Същия ден се видяхме с майка ми (тя е педагог) и аз я поздравих за постигнатото с Рена .А тя: "Не съм". И така. Как се е научила не знам,но вече чете почти гладко.И аз съм много горда И хич не ме е срам да се хваля
За сметка на това не може да оправя елементарни неща,а и с писането на цифри и броенето от 10 до 20 е много зле.От 1 до 10 отдавна брои.Тази година схвана и броенето от 20 до 100.Обаче между 10 и 20 е голямо мазало



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: snich]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.11.09 16:02



Браво на Ренета, а ти се хвали колкото и на когото можеш

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.