Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Спам тема  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано14.12.09 17:27



Заповядайте на чисто!





Тема Re: Спам теманови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано14.12.09 17:33



пу първа... ъъъъъъъъ... само дето не знам кво да ви напиша...







тинтири-минтири

Тема Re: Спам теманови [re: 3aиpa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано14.12.09 23:07



Благодаря за подкрепата за отказаните цигари

Да,Вихрогонке,чувствам се по-добре.Когато ми се припали веднага се хващам с някаква работа,или излизам да се разходя и ми минава.Все по-рядко ми се налага да се боря с навика.Просто все по-рядко ми се припалва В барчето,където ходя най-често знаят,че пия кафето без захар и ми го носят без захарчета.Като спрях цигарите си исках захарчетата,че да си ги въртя в ръцете ,защото не знаех какво да правя с тях Като разбраха защо ми трябват взеха да ми носят кафето с по 6 захарчета
Ники,Ренета на 1 година предимно дъвчеше - книжки,играчки,копчета издаващи звуци...каквото й падне.Затова освен книжките с приказки,които държах далече от нея,имаше 2 книжки за дъвкане със звук.Още си ги пазя....за второто живот и здраве



Тема Алохааанови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано14.12.09 23:57



Айде и аз вече на линия. Ех няма такъв уикенд, как неможе всяки уикенд да се метнеш на колата и да изчезнеш от града за ден-два-три ... (пет)


Та отчета- курорта невероятен, персонала много по-кисел от българският, времето подобаващо (малко дъжд, малко слънце ... има няма 10 градуса) ... децата диви, хотела срутен, персонала изнервен (май бяха щастливи като се изнесе катуна ни), белите дивани там на стотици малки сиво-кафяви стъпчици ... единственият минус - НЕ СЕ ПУШИ НИКЪДЕЕЕ освен навън . Нощтният бар не работеше, детскитя клуб, беше с плаващо работно време (май когато им писваше прекалено много от децата), през останалото време един дежурен чичко полицай се опитваше да ги укроти с лист и химикалка ... докато родителите забивахме поредният коктейл в лоби бара ... с две думи купон

- забележете само къде отиват парите от застраховките (за хорицата към Армеец)

Hot stuff

Тема Re: Алохааанови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано15.12.09 00:05



Мацо добре си ми дошла... и дето се казва... тъкмо ти ми трябваш... кажи ми моля те от къде да си поръчам обувки пума... че в нашия магазин (единствения във варна) няма тия дето съм си харесала... хайде върнала се невърнала и работа ти намерих...







тинтири-минтири

Тема Re: Алохааанови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано15.12.09 00:07



Браво на Яна!
А...магазините изкупи ли ги?





Тема Re: Алохааанови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано15.12.09 00:08



ихаааа поне сте си поплували в басейнааааа... хахахха майтапя се... мноо яко е било, кво като е студено, поне е нямало хора в изобилие и децата изглеждат адски доволни

...





тинтири-минтири

Тема Re: Алохааанови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано15.12.09 00:08



Заирка, утре ще питам и ще ти пиша...баш за Варна...директен внос ог Джърмани....



Тема Re: Алохааанови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано15.12.09 00:09



Абе друго си е дупе път да види....


няма кво да си говорим!



Тема Re: Алохааанови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано15.12.09 00:12



ох супер... благодаря ти... че каго никога ще откача ако не си ги купя... съвем съм се чалнала от стоене в БГ... сега остава и на шопинг да тръгна... и направо ще се гръмнааааа









тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.