Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Спамканови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано04.12.09 13:50







Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано04.12.09 14:07



Искам да ви пожелая на всички хубав петък и още по-хубави събота и неделя! Весело празнуване на Никулден! Приятно изкарване на почивните дни със семействата ви! Няма по-добро от здравето, споделената любов и веселието, затова от сърце ви ги желая!





Редактирано от vihrogonche на 04.12.09 14:09.



Тема мерси че ми напомнинови [re: vihrogonche]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано04.12.09 14:59



съвсем бях изключила за Никулден. Всяка година правя светец на този ден.
А ето ви и малко новини





Тема Каним се с колежкатанови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано04.12.09 15:00



утре да водим децата на "Островът на съкровищата" в Младежкия театър. Борето от известно време е на тема пирати, даже наскоро нали даваха "Карибски пирати" и се заглеждаше доста.



Тема Re: мерси че ми напомнинови [re: NikiFin]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано04.12.09 15:40



би ли разказала, моля те





Тема Re: Срещата на 12тинови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано04.12.09 15:43



Момичета, някаква яснота има ли? Къде, в колко часа?



Тема Re: Срещата на 12тинови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано04.12.09 15:45



Много съжалявам, че няма да мога да се запозная с вас, особено с теб

, защото този път бях твърдо решила да го направя. Но това ще ми е може би най-натоварения ден през целия месец



Тема Момичета, дайте някаква литературанови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано04.12.09 15:50



за бъдещи майки, нещо наистина качествено за отглеждането на бебето и детето. Спок актуален ли е? Само него познавам като име

Може и на английски да е, няма проблем.

Не ми се купуват списания, искам книжки, сериозни Е, ако някое списание си заслужава, все пак споделете кое от всички на пазара става за четене.

Мерси!



Тема Re: Срещата на 12тинови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано04.12.09 15:56



Е, тъкмо щях да питам ти нали ще дойдеш





Тема Re: Момичета, дайте някаква литературанови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.12.09 16:00



Аз четях основно списания, и разни книжки, някаква на Лоранс перну, ама тя май беше главно за бремеността...


Иначе има една за кърменето, която май е доста полезна, тук много от момичетата са я споменавали, но не съм я чела.
Разбирам желанието ти да се "подготвиш", но....каквото и да изчетеш, по-късно ще се усетиш, че приказки от роа на "дете по книга не се гледа", ще се окажат вярни.
Аз си бях взела тази
.....и знаеш ли какво стана? Когато тръгнах към болницата да раждам приплаках на майка ми, че не съм готова, защото съм стигнала до втора глава..е да ти кажа, още съм дотам....вече три години!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.