Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема заради тази Тнови [re: Tochkova]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.12.09 12:22



щяхме да се избием с мъжа ми. Мерих неговата и тя е дори с градус и половина по ниска от моята, а той си е здрав. Термометърът мери вярно, проверихме и с друг. Според мъжа ми Т се мери в д-то или в устата, прочете го в 2 книги вече, а не под мишницата щото под мишницата не показва точно. Сега седим двамата и се чудим що ни е толкова ниска Т. Аз си се усещам болна същевременно.



Тема Re: заради тази Тнови [re: NikiFin]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано12.12.09 12:34



Знам ли ви вас и вашия климат как ви се отразяват





Тема Re: заради тази Тнови [re: Tochkova]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано12.12.09 13:35



ники, изумена съм от вашите Т
моята винаги си е около 36.9 - 37.1 градуса - това когато съм напълно ЗДРАВА
явно съм с гореща кръв





Тема Re: заради тази Тнови [re: vihrogonche]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.12.09 15:59



къде си я мериш. Аз мерих и на децата и на всички е между 34.2 и 35.5 под мишницата. Само моята последно беше 35.8. Смених и батерията на термометъра и пак толкова си отчита. Винаги съм си мерила Т под мишница и не е било да е под 36. Не знам кво е това чудо. Според мъжа ми само в ануса и устата показва точно и не се учудва изобщо. Поне знам че имам по висока Т от останлите, не е да се заблуждавам, че съм болна.



Тема Re: заради тази Тнови [re: NikiFin]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано12.12.09 16:17



Под мищницата. С електронен термометър. Доскоро беше живачен. Все тая - 36.9 - 37.1 градуса. Заради пустата ми Т в Пирогов и после в родилния дом лекарите се бяха ошашкали, че ми има нещо, някакво възпаление, а аз - тц - екстра съм си, докато ги убедяяяя....





Тема Свински грипнови [re: surfline]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано13.12.09 12:50



Учени се усъмниха в ефикасността на Тамифлу

Няма категорични доказателства, че "Тамифлу" – най-използваното противогрипно лекарство, може да предотврати усложнения като пневмония вследствие на заболяване от грип.
Това заявиха експерти, автори на изследване, извършено от "Бритиш медикъл джърнъл". То показва, че "Тамифлу" има малък ефект върху симптомите на болестта, а данните за евентуално намаляване на усложненията вследствие на грип са недостатъчни.
Изследването актуализира данни от проучване, публикувано през 2005 г. Екип под ръководството на проф. Крис Дел Мар от университета Бонд в Австралия анализирал 20 клинични експеримента.
Изследователите отбелязват, че данните, предоставени от авторите на експериментите и компанията "Рош", която произвежда "Тамифлу", са недостатъчни.
Ефектът от лекаръството за намаляване на риска от усложнения вследствие на грип у възрастни хора, които не са засегнати от друга болест, бе преценен като недостатъчно надежден.
Тази преоценка поставя под въпрос ефикасността на лекарството. Изследователите заключават, че приемането на "Тамифлу" срещу сезонен грип не трябва да стане рутинна практика, макар че има малко данни за сериозни странични ефекти, свързани с това лекарство.
Нужни са допълнителни изследвания.





Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано13.12.09 14:14



Вчера из окръжна болница варна се понеслъл нов лаф сред ортопедите във връзка с навалелия във варна сняг "всяка снежинка - стотинка"... при което дъщеря ми като чу измисли ново лафче за ортопедите "всяко ледче - левче"







тинтири-минтири

Тема Re: Спамканови [re: 3aиpa]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано13.12.09 14:30







Тема Малко помощ за избор на подаръкнови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано14.12.09 13:07



искам да вземам книжка за едногодишно дете. Нещо подходящо за тази възраст, че нищо не се сещам, а нямам много време





Тема Отдавна подозирах това!нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано14.12.09 13:52




Какво мислите вие?
Обръщам се специално към пушачите тук!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.