Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Спамканови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано23.11.09 17:03



Нова седмица, нов късмет

.



Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор -Randi- (пристрастен)
Публикувано23.11.09 17:41



Добре дошла отново на Снич- тъкмо я споменах в старата тема и взе, че се появи!



Редактирано от -Randi- на 23.11.09 17:41.



Тема Re: Спамканови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано23.11.09 17:42



така беше



Тема Re: Спамканови [re: -Randi-]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано23.11.09 20:06



Дам, и аз се радвам да я "видя" отново

.
Снич, пожелавам ти да си намериш най-дората работа!



Тема Re: Спамканови [re: Solar Wind]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано23.11.09 20:10



Деска, вилкомен, душа!!! Много се радвам, че си тук!


И успех!




Тема Re: Спамканови [re: dessbess]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано23.11.09 20:23



А по въпроса за ФБ, ако можеше да си направим от тия куизове за колко добре се познаваме, щеше да е мега забавно. Не може ли да се измисли нещо?






Тема Re: Спамканови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано23.11.09 20:24



... и аз малко бях заета... но днес отново съм обратно... и

нем... тия статии за FB са мн. интересни особенно за класическата гимназия... бе... аз имам друго мнение по въпроса... някой въобще заблуждава ли се че 25 г. мъж не пие, не пуши и не ходи по жени, понеже е учител по физическо... айде моля ви се... а тая майка дето е видяла снимката на компа на дъщеря си е каква - светица може би... това за мен е пълна селения... извинявам се... толкова да се префърцуниш, понеже дъщеря ти е в класическата... ми като иска преподавателите й да са светци като нея, да я даде в някой манастир... безобразие



отивам да къпя децата, но после ще продължа темата, щото съм ВЪЗМУТЕНА от човешката простота....




тинтири-минтири

та... според мен във въпросната ситуация майката трябвало да разбере защо дъщеря й държи даскала на десктопа си полугол, а не за кво той е полугол...

във FB всеки си слага каквото си прецени, пише каквото си иска с ясно съзнание, че се чете от една маса народ... моя FB няма нищо общо с мен и никога няма да има понеже не искам да си излагам сем. децата и къщата на обществен показ... слагам и пиша безкрайни глупости, които не успявам да споделя с всички приятели докато си живеем реалния живот... моя работодател и други разни физиономии нямат достъп до профила ми... преценила съм че не е нужно и така ще си остане... та... мисълта ми е, че достъпно до обществото става само това което сам си позволиш...

а тия истории с америка и канада въобще не ме учудват, освен че мисля, че правят новини от няма и какво да дъвчат... ама то това си е нормално за новините....

деска, не гледам новини бе, не чета вестници не слушам радио... от време на време ровя из финансовите страници, понеже ме интересува как се движат нещата, всичко останало е излишна инфо за мен...

Редактирано от 3aиpa на 23.11.09 21:04.



Тема Re: Честито на именниците!нови [re: surfline]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано23.11.09 20:26



Момичета, днес е Александровден, така че честито на именниците!
Специални поздрави за Алекс на Щурчо и Сашу на Марго, както и разбира се за прекрасната Аля на Наси!
Много здраве, късмет и щастие!
Р.Р. Да ме извините, ако пропускам някой персонално.





Тема Re: Спамканови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано23.11.09 20:27



А гледа ли сега по тв - някаква канадка била лишена от изплащане на обезщетения, понеже застрахователната й компания зърнала снимките й от рождения ден. Нашата се лекувала от хронична депресия, а пък видиш ли се веселяла?

. Щяла да обжалва, защото докторите й препоръчвали купони...




Тема Re: А със срещата какво стана?нови [re: surfline]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано23.11.09 20:28



Не успях да се включа в миналата спамка, но доколкото разбрах се планира срещичка за сряда. Има ли някаква конкретна уговорка за час? Много бих искала да се присъединя, но да не се заричам де...
Между другото, ако освен Миш и Наси няма други сигурни, може ли да е по в западна за Сф посока или поне в централа част?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.