Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема пак спортни постижениянови [re: surfline]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано08.12.09 12:19



вчера бягах заветните 18км за 1ч 40мин. Това е прекрасно, защото означава маратон за малко по малко от 4 часа, което и целта на начинанието. В следващите почти 6 месеца трябва да тренирам краката да бягат 42 км. Много съм доволна, въпреки че докато тичах умирах, а след това такъв пристъп на кашлица получих, че сериозно се уплаших да не си издрайфам червата. През цялото време докато вървях към нас в нощта си представях как ще падна на пътя и чак утре ще ме намерят на кокал.





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано14.12.09 15:15



Дойде и моя ред да се похваля. Днес подписах трудов договор и от нова година ще бъда работеща жена

. Много съм доволна-заплатата е каквато очаквах, макар и тайничко да се надявах на малко повече , работното време ме устройва, колегите ми харесват, условията като цяло също-доволна съм.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Acя]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.12.09 15:21



честито. И каква ще е работата?
Моята хвалба е, че днес ми е ден за мързел. Причината е че съм болна на пеницилин, но това не е за тази тема. Важното е, че поне няколко дни ще оправдая пред себе си и другите мързела, който ме е налегнал последните няколко месеца





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Acя]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано14.12.09 15:23



Честито, Ася! Радвам се за теб!





Редактирано от vihrogonche на 14.12.09 15:23.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Acя]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано14.12.09 15:26



за заплатата има време. Важното е, че е работата, която искаш, а и подходящото раб. време е може би едно от най-важните неща за една майка





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: NikiFin]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано14.12.09 15:29



хахаха с теб човек никога не знае какво да очаква

, стана ми много смешно как се хвалиш, че си болна на пеницилин, явно никак не ти е добре, но пък ситуацията ми е все така комична.
Иначе за начало основните ми задължения ще са управление на документи по специална програма, за която вече минах няколко нива на обучение. Принципно имам много възможности за развитие. В сферата на енергетиката е и е доста голяма международна компания. По тази причина основен работен език ще е английския. Доколкото чувам има доста работа, така че ще имам динамично ежедневие. Откъм транспорт ми е идеална, защото с метрото съм на 15 минутки път сутрин в час пик и е до МОЛ-а . Доволна съм!



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: galia71]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано14.12.09 15:32



И аз така разсъждавам, а и заплатата е точно такава каквато очаквах, че ще е, така, че няма изненади, просто нали знаеш лакомо око





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Acя]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано14.12.09 16:31



Хайде лека работа! Пожелавам ти много приятна работна атмосфера, добри доходи и голямо удовлетворение от свършената работа!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Zori_D]  
Автор -Randi- (пристрастен)
Публикувано14.12.09 16:51



Честито! Да върви леко, да се прибираш у дома отпочинала

, заплатата да расте с времето и .... да не ни забравиш тук, хей!



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: -Randi-]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано14.12.09 19:05



Стига бе, как ще се връща от работа отпочинала.

Вие съвсем през просото я подкарахте. Тия работодатели ги имате за най-големите будали.
Напротив - Ася, много се радвам, че ставаш работеща жена и ти пожелавам макар и изморена, да се връщаш в къщи удовлетворена, което си е супер.
От опит знам, че първите три-четири седмици на нова работа са голяма гадост. Така че ти желая адаптацията да мине бързо. Да не те изморява толкова много работата и да ти създава настроение и увереност в собствените сили. Дано и колегите са свестни, че това е не по-малко важно.
И още нещо да не забравя - понеже повече си била в къщи, малко пада имунитетът. Излизайте повече на разходки през празничните дни, за да си по-бойна откъм болести и вируси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.