Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано07.12.09 14:01



Да се похваля с нещо чисто битово. Борис в събота сутринта ме ядоса МНОООООГо. Бях бясна и щях да се изям от яд. Та като припалих метлата изчистих прозорците на три от стаите, ама на турбо - стъкла, дограми, изблизах ги. Така и с кух. шкафове отгоре.

. Сега ми е гот, че все ги отлагах като задача с малка спешност, а и ядът ми мина. И всичко с як музикален съпровод. Само незнам той как им понесе на чалгаджийските ни съседи, но...не ми пука.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано07.12.09 17:07



- днес ще снимат Алекс в ДГ

;
- в събота и неделя гледах племенничката си и си умрях от КЕФ
- скоро ще съм в платен отпуск и много се радвам, подобно на Заира



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано07.12.09 17:32



Ходих на кино, мъжа ми ме изненада в петък вечер - намерил кой да гледа младежа и хоп на нощна прожекция. Познайте какво гледахме - "Здрач - Нова луна". Забавлявах се много, филма не ми хареса така както първата част, но тръпката беше супер. Да не говоря, че самата изненада ми хареса МНОГО

.



Тема Re: Нова годинанови [re: 3aиpa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.12.09 17:34



Оооо не не не ... цял ден ски, цяла нощ в механата, следващитя ден релакс на пистата (с глава в първата пряспа)



Hot stuff

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: 3aиpa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.12.09 17:35



А и сили за 15-ти



Hot stuff

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.12.09 17:37



Ха ха и аз по този начин изкарвам гнева си - с яко чистене и яка музика. Първият път се опита един съсед да ме помоли да намаля музиката, но при свирепият ми кървясал поглед на входната врата се отказа



Hot stuff

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано07.12.09 18:24



аааааа не!!! какъв 15-ти.... кво става тогава...????





тинтири-минтири

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: mishellinna]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано08.12.09 11:24



Обяснявам: в събота си направих 4 срещи на 4 места след 18.30 до 23 ч., като плана беше да остана с приятелите си на последното място... е да ама не... наложи ми се да се обадя на едните и да ги пратя да чакат при другите от 23 ч. - хора които само са чували от мен че съществуват (две различни компании т.е.)... така че когато към 12 ч. все пак успях да се замъкна там, всички вече си бяха много близки и ме бяха упоменали поне 100 пъти само с добро

, мани мани... и така до 4 ч.... и на следващия ден - никулден... а той пак с три уговорки... от последната се измъкнах тихомълком, щото вече едва гледах...

и затова сега почивка...





тинтири-минтири

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: galia71]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано08.12.09 12:12



така се прави като те е яд. Хем чистиш и изразходваш негативната енергия, хем после се кефиш на изчистеното



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Solar Wind]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано08.12.09 12:14



искам и аз такава изненада




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.