Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: ariel$$]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано02.12.09 14:40



Няма как при граждански договор да ползваш майчинство.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано02.12.09 14:54



Сига бе, аз вече имах един миналата година. Да не би да са въвели изменения от тази година?
При граждански договор при различен работодател, от този при който си бил на трудов договор си запазваш майчинството. Ако сключиш нов трудов договор го губиш. Ако се върнеш на работа ти изплащат 1/2. Ако има изменения, светни ме, моля те!



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: ariel$$]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано02.12.09 14:57



Спокойно, аз реших, че не работиш, започнала си на граждански и хоп майчинство...Така е, в случая нямаш проблем. Има и нещо друго, което малко хора знаят, ако по време на отпуска за отглеждане на малко дете до 2г. възраст сключиш трудов договор с друг работодател, продължаваш да получаваш целия размер на обезщетението от първия. Условието е детенце да не е записано в детско заведение.





Тема Нова годинанови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано02.12.09 15:02



ще сме в Катерини, Гърция. Нищо особено не е и е близо, но ми беше писнало все Благоевград, София или Видин. А и ще си видя любимото моренце



Че после с бебето кой знае кога ще се мърда някъде



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Astarte]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано02.12.09 15:27



Да ви е жива и здрава и много късмет и за двете





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: 3aиpa]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано02.12.09 21:18



заирка, какво стана? прегръщам те! бъди здрава





Тема Re: Нова годинанови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано02.12.09 21:28



Преди 3 години посрещнахме Нова година в Лептокария и сме много доволни. Тя е на 20 км от Катерини. Направо се размечтах.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: Astarte]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано02.12.09 21:29



Здрави и весели!



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: ariel$$]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано02.12.09 23:19



мерси много момичета, партито мина супер, снимки - след няколко дена:)
Напоследък само по едно око хвърлям и по задачи.... Даже и срещата изпуснах на 25 - а ми беше на 2 мин. от вкъщи.... Но надявам се слеващия път.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано03.12.09 06:55



Снощи бях на рад. среща на Дени. Въпреки тийн емоциите моето момиче продължава да е добра ученичка. Аз бележника си и го виждам, но друго е да чуя от учителите по математика, ФИЗИКА и български колко чудесно се справя

. Е по рисуване и физическо има и по една четворка, но...

Имаме една книжка "МОЯ БЯЛА КОЛЕДА" от една поредичка "КНИГА ЗА ВСЕКИ ДОМ". Всяка година наближили ли празника, Борис си я вади от библиотека и я носи да си я четем. Има много сладки и пъстри картинки и всички стихчета от детството ми, песнички, малки разказчета за празника в различни части по света. Всяка година я четам с такова удоволстие и някак ми се стопля всичко в мен. Много ми беше хубаво снощи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.