Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано23.12.09 17:31



ние в момента правим картички с дребната... ужас е







тинтири-минтири

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: 3aиpa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано23.12.09 22:45



Ние нашите ги направихме - една изпратихме в Карлово на баба и дядо, другите ги взе Дядо Коледа, за да ги залепи на подараците

. И аз съм в групата на майките с неизживяно детство , но пък е голяма веселба :))).
Да се похваля - купих си точилка и формички и направих меденки. Мога да кажа, че се получиха добре, само дето са малко твърдички, но май трябва да са такива, не съм сигурна...... Яна ги хареса, но се оказа, че мъжа ми не може дори да седи в стая, в която има меденки - толкова ги мрази . не че ми пречи, той не си пада по сладкото, така че каквото и да направя, той ще пасува



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано24.12.09 00:01



Направихме ги..оле!
Станаха долбре, и доста по детски, което и целях естествено...разбирайте разкривено разлепени апликации на коледни емблеми...
но не беше лесно изобщо...защото тя все знае и няма нужда някой да й показва


Добре,че по едно време се загледа в мечо пух, та поне успях що годе да изрежа шаблоните. А ги лепи тя!
И после клюкарката му с клюкарка издумка на бабите и дядовците по тела, че им е правила картинки! надявам се да не са разбрали нищо от бръщолевенията и.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано24.12.09 00:03



Декс, прияде ми се!





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано24.12.09 10:18



Алекс получи своя коледен подарък от мен и баща му

Много е щастлив Това беше целта

А именно книга с пъзели - Страшните динозаври - невероятна е!!! На мен пък ми дайте книжки да чета и пъзели да редя!!!

Така че днес това ме чака: правене на баница с късмети (ще ходим довечера у свеки и така се разбрахме - от мен баницата), подреждане вкъщи, любуване на украсения ни дом и .... четене с Алекс и редене на пъзели заедноооооо!!!!! Ако това не е ГОТ не знам!!!



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано30.12.09 07:35



Снощи си седя и сладко си хапвам баклава. Борис циркулира в кухнята и ме пита какво ям, на което аз му отговарям сладка баница. Поиска си.

Това той да опита нещо ново за ядене е абсурд, особено пък ако някой му каже да го направи. Хареса му даже после ме кара да му дам още

И се сетих аз как проядох баклава. Бях бременна с него и си бях в къщи. И изведнъж ми се дояжда страшно баклава. А винаги преди това съм мразела сиропирани десерти. Станах, облякох се и на Красно село в една сладкарничка



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: galia71]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано30.12.09 11:13



то щото е сладичко сигурно, затова му е харесало



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: galia71]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано30.12.09 12:48



хахаха после че нямало връзка яденето на бремената с детето... дрън дрън...







тинтири-минтири

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано30.12.09 12:59



може и да има. Борис все отказва да яде нови неща и се сещам, че като бях бременна не исках да ям, за да не повръщам

. Е пак драйвах де, но стомашни сокове



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано01.01.10 12:33



Паднаха ми се страхотни КЪСМЕТИ от 24-ти декември насам - ехейййй!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.