Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Най-накрая и аз да се похваля :)нови [re: Дaфнa]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.12.09 11:28



Честито ви клубче! Много успехи да жънете, с любов и желание да го управлявате!





Тема Re: Току-щонови [re: jana]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано19.12.09 12:06



тропкай си с кеф сега с тях по леда.

Много са хубави





Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано19.12.09 12:09



аз пък снощи приключих с подаръците. Остана само на Иво парфюм да купя, но това е лесно





Тема Re: Току-щонови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.12.09 13:26



хехехе... честито.... тъкмо за първия сняг... айде тропкай сега наволя...







тинтири-минтири

Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: galia71]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.12.09 13:26



олелеее... аз не съм започвала още... и не знам какво да взема на децата, че вкичко си имат...







тинтири-минтири

Тема Re: Да похваля нашето 90-то ОДЗ - кв. Надежда, София!нови [re: vihrogonche]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 14:54



Супер е ако има кой да ти гледа чат пат детето по време на отпуската за да и се насладиш истински. На мен ми е смърт да дойде сега коледната ваканция, че с тия пискуни се не издържа в къщи.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: 3aиpa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 15:00



те са големи, все трябва да са споменали че искат нещо, някоя глезотия.
Свеки пък сега ми каза, че е купила дрехи за всички деца за Коледа. Аз също мислех за Давид да взема зелено яке, защото си го поръча. Ама ще е гадно съвзем без играчки да мине. Като гледам ще получи 2 подаръка от нас, защото якето съм си навила, че трябва да му го взема.
Да ти кажа и аз мислех, че мъжът ми си има всичко. Но след като около 10 пъти го попитах от какво има нужда и той все не знаеше, снощи най после се позамисли и ми изброи една камара дрешки, които му трябвали. Чак се зачудих пък сега от големия избор кое точно да избера да му купя. Искаах да кажа, че ние може да си мислим, че др си имат всичко, но пък те да имат съвсем различно мнение по въпроса



Тема Re: Да похваля нашето 90-то ОДЗ - кв. Надежда, София!нови [re: NikiFin]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано19.12.09 16:20



Ники, разбирам те идеално, но при мен нещата не седят така. Аз ходя на работа до обяд сега, защото отпускът ми го дадоха от другата работа. Като се върна на обяд, веднага си взимам Алекс от ДГ по МОЕ изрично желание. Много ми е залипсвало детето напоследък. Имам нужда да е с мен по-дълго време. И усещам, че чувствата ни са взаимни, та ... първо бачкам, после си взимам Александър от градина и го удряме двамцата на живот.
Днес взех Алекс с мен на работа. Много ме слушаше и ми помагаше, дори по едно време излезнахме служебно с него. Обядвахме в стола на НДК. Ходихме и до двата банкови клона. Пътувахме с автобуси и трамваи. Беше му много интересно. Запозна се с колегите ми.
За награда му купих няколко коледни нещица, сега спи сладко-сладко, много е изтощен милият от вълнения.



Тема Re: Похвалете се - 2ч.нови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано19.12.09 16:41



е точно там е проблемът, че всичко си имат. Аз се успокоявам след като ги измисля





Тема Re: Да похваля нашето 90-то ОДЗ - кв. Надежда, София!нови [re: vihrogonche]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 18:29



е то с твоете дете си е удоволствие да си прекарва човек времето. Ние пък излизахме да се пързаляме с шейни и мислехме че децата много ще се радват. Те мрънкаха през цялото време, студа им пречи, па снега им пречи, па искат и трите шейни аз да дърпам... не спряха да реват и капризничат. Давид дори да иска да правим нещо и се съглася насред инициативата решава, че не го иска и проваля всичко. Няма шанс да си изкарам добре с него на този етап. Оказа се, че в детската прави същото, много въодушевен за всичко и в един момент по средата решава че не го иска и се тръшва и никой не може да разбере защо. Назначили психолог ама ще видят, че няма да променят нищо, това си е чепат характер просто. За сега Евка ми е най послушна и най добре си изкарвам когато сме си само двечките. И да капризничи все намирам начин да и угодя. То като е едно се получава разбира се. Ама Давидко и сам да е няма угодия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.