Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Похвалете сенови  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано03.11.09 17:01



Айде стига оплаквания, почвайте да се хвалите. Със себе си, с мъже, жени, деца, свекърви, с хубава случка от деня и квото ви хрумне.



Тема Re: Похвалете сенови [re: NikiFin]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано03.11.09 17:11



Уау, много готска тема, браво, Ники! Пу първа:
В събота си изкарахме чудесно с моя син само двамата - справка в темата за 5-годишните деца


Почвам да предчувствам как тази тема ще ми стане любима, стига да пишем активно в нея! Ники, ти с какво ще се похвалиш, мила?



Тема Re: Похвалете сенови [re: vihrogonche]  
Автор ili_st (минаващ)
Публикувано03.11.09 17:12



Моя син пък днес става точно на 5 години - чудесен ден. И преди 5 години беше пак такъв чудесен - дано чудесата за мен не свършват



Тема Re: Похвалете сенови [re: ili_st]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано03.11.09 17:15



Да ти е жив и здрав синът!!! И дано след 5, 10, 15, 20, ..., 40, ..., 60 ..., 80 ..., години да се похвалиш отново, че денят ти е чудесен заради РД на детето ти!!! Дано чудесата при теб винаги да продължават!!!



Редактирано от vihrogonche на 03.11.09 17:18.



Тема Re: Похвалете сенови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано03.11.09 17:20



Позволявам да съм първа



Днес съм в къщи, а може би и не само днес. Вися в нета, четох доста книга, гледах едно немско сериалче (обичам ги), помотвам се. Гоня мислите, че не правя нищо важно, не уча примерно английски или нещо "полезно" за работата. Мъча се да прогоня усещането, че всички тези неща не ме усъвършенстват, а ми доставят удоволствие. Опитвам се да не съм програмирана машина, а човек доставящ си удоволствие

Не искам да се хваля какво получих за РД си ден, а с това, че всеки ден се радвам, че Дени се справя прекрасно в училище и с всички останали неща, с които се занимава.

Снощи пък се радвах на 6 годишния си син, които ми изнесе цял урок по геометрия, какъвто г-жата им е направила през деня. Взехме линия, молив, гума и цяла вечер чертахме и си говорихме.



Тема Re: Похвалете сенови [re: ili_st]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано03.11.09 17:22



Честит празник! Нека се сдъбната всичките ти желания





Тема Re: Похвалете сенови [re: galia71]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано03.11.09 17:35



това са много СУПЕРСКИ неща, които си изброила!
и аз обичам да си доставям такива УДОВОЛСТВИЯ - много е приятно...
само че аз бях ПЪРВА в темата на НикиФин





да се похваля още нещо - днес се разхождах в Книжарница ПИСМЕНА, при малкото НДК, цели 20 минути, нищо не купих, но си набелязах няколко книжки за подаръци за Коледа примерно...

Редактирано от vihrogonche на 03.11.09 17:36.



Тема Re: Похвалете сенови [re: ili_st]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано03.11.09 17:58



Чести празник Или!


Аз се похвалвам, че въпреки прогнозата за целодневен дъжд днес не капна една капка. И съм безкрайно щастлива, защото успях да си заведа и прибера детето от градината без да се налага да джапаме.
По случай случката открих и сезонът на коледното пазаруване.

Редактирано от surfline на 03.11.09 18:01.



Тема Re: Похвалете сенови [re: NikiFin]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано03.11.09 18:13



Аз да се похваля, че на последния видеозон бебчето вече се движеше активно, мериха му и сърдечната дейност, всичко е 6, слава богу, засега всичко е наред, даже расте по-голямо със седмица.

Сега следващата тръпка е да разберем момченце ли чакаме или момиченце





Тема Re: Похвалете сенови [re: surfline]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано03.11.09 18:17



Аз в тази връзка мога да се похваля, че при нас все още е над 20 градуса






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.