Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Срещааааа!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано25.11.09 14:06



Мисля, че няма запазена маса!
Айде, идвай!






Тема Re: Спамканови [re: _dexter_]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 14:20



Да, точно до Пожарната на Раковски е. Църквата е на Св. Параскева и вечер е много добре осветена!



Тема Re: Месечинканови [re: jana]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 14:22



Супер новина! Мерси, Яна!


Всичко най-хубаво на нея и на бебочко!



Тема ДЕСБЕСнови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 14:23



Днес питах за Франклин в Писмена при малкото НДК - нямат играчка, но ме упътиха да провериш в издателство и книжарница ФЮТ - близо до завод Електроника. Там имало всичко, свързано с Франклин! Успех, миличка!





Тема Re: ДЕСБЕСнови [re: vihrogonche]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано25.11.09 15:15



Мерси много!
Купихме един малък Франклин от книжарницата до Мимас на Любен Каравелов!






Тема Re: ДЕСБЕСнови [re: dessbess]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 16:31



Радвам се, че сте се уредили тогава

Аз направих каквото можах...



Тема Искам да споделя с вас малко красоти - заповядайтенови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 16:48









Дано са ви харесали изображенията, така както на мен!

Приятна вечер! За мен ще е приятна със сигурност, защото ще се видя със сестри Насиндо-Мишелинови



Тема Re: Месечинка ... инфонови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.11.09 19:30



Малкият юнак се казва Никола. Появил се е на бял свят на 30.10 с мерките 3150 кг и 50см. И двамата изглеждат страхотно, Месечинка все едно не е раждала (завидях), каката послушна (доколкото е възможно) ...

Hot stuff

Тема Re: Мацки, някакво актуално инфо за софийските болницинови [re: Luna Chocolata]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано26.11.09 10:09



Зависи какви са ти желанията. Ако аз трябваше да избирам бих родила в МД. В Шейново и Тина Киркова напливът е изключително голям. Нямат достатъчно персонал и малко се претупват нещата и грижите за бебетата. Освен това в Шейново бебетата не се при майките, което често спъва кърменето. За Токуда и другите частни болници мога много да говоря, но няма смисъл, не бих ги избрала. В МД статите са ремонтирани и доста прилични.



Тема Re: Мацки, някакво актуално инфо за софийските болницинови [re: Acя]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано26.11.09 10:33



Поддържам, въпреки че съм раждала в Шейново и живот и здраве там бих искала да раждам. Просто моят лекар изражда там. А вече от достатъчно раждания около мен съм се убедила, че е много добър и за пациентите си прави максималното. И аз съм на мнението на Ася, че е гадно, че детето не е с теб, но за второ раждане, смятам, ще се справиш с кърменето му. Аз Алекс го закърмих окончателно едва след болницата - след секциото кърмата ми дойде след 48мия час, той много спеше покрай жълтеницата, а и ни изписаха на четвъртия ден. Бих предпочела бебето да е при мен, но лекарят е най-важен - той регулира процеса. Така че нямам избор. Иначе за частните болници - скъпи хотели с недостатъчно апаратура, квалифициран и опитен персонал. Например д-р Мазнейкова в частната си болница остава на дежурства и се занимава с реанимиране на оперирани с интервенция на коляното (ако си спомняте един злощастен случай). Не искам да си помислям, когато тя почива кой се грижи за родилките... Сигурно някой ортопед... Но за Токуда това със сигурност не се отнася. Все пак трябва да доверим живота си и този на детето ни на добър, опитен екип, пък ако ще и в мизерни условия, в никакъв случай случаен избор. Затова голяма държавна болница и стискаш зъби.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.