Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано24.11.09 17:02



Днес запалих свещичка в църквата "Св. Параскева", на 5 мин. от работата ми е:



Вижте каква красота намерих случайно в Гугъл-Изображения, бях написала думата "тишина":

Желая на всички ви приятна вечер, много да се обичате, да бъдете здрави и усмихнати



Тема Мацки, някакво актуално инфо за софийските болницинови [re: surfline]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано24.11.09 17:27



имате ли? ЗА АГ-тата имам предвид.... че още се двоумя къде да раждам, а ми се ще вече да избера.... Първия път беше в Шейново, ма там имаше доста промени междувременно, та търся по-актуално инфо... Ако можете да дадете, много ще съм ви благодарна - от ваши мнения, от познати, приятелки ( че мойте всичките не са раждали още и не знаят....).





Тема Re: Мацки, някакво актуално инфо за софийските болницинови [re: Luna Chocolata]  
Автор snich (top4o)
Публикувано24.11.09 20:12



Не можах всички новости да запомня,но искам да поздравя Мишелина за първите ритници

и новите ни бремелинки
Много здраве и късмет на всички именници!
Вихрогонке,.....?!?! Не знам какво да те посъветвам за депресиите Би било нещо в духа на "колкото по-малко го мислиш,толкова по-защитена ще бъдеш",но знам,че това не ти помага Ще ти пиша на лични.
Личните ми драми .... в най-общи линии,когато работиш и живееш с един човек 8 години в един момент ти идва в повече. Не ми се говори много за това.Най-важното е,че развръзката е повече от добра на този етап
Започнах работа в едно застрахователно дружество.Не знам дали и как ще се справям,но засега и това е нещо
Отивам да се разпиша и в другите теми



Тема Манията за чистота вреднанови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано24.11.09 22:20







Тема Re: Манията за чистота вреднанови [re: NikiFin]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано24.11.09 23:01



На мен ми се изтърка устата да повтарям, че да се стерилизира е вредно, но от 100 мами надали и 2 ме чуха... Моите деца са образец за това как с мръсни ръце са по-здарви от останалите, особенно дребната, тя докато се измие и вече е мръсна, не знам как го прави...







тинтири-минтири

Тема Re: Манията за чистота вреднанови [re: 3aиpa]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано24.11.09 23:17



Малко крайно е написана статията според мен. С мърсотията според мен трябва да се свиква постепенно именно за да се предотвратят алергии. Иначе и моите деца са пример, че яденето с мръсни ръце не разболява непременно.



Тема Re: Манията за чистота вреднанови [re: 3aиpa]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано25.11.09 01:56



Заирич, подкрепям!





Тема Re: Спамканови [re: vihrogonche]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.11.09 08:14



Вихрогонче, тази църква да не е на Раковски? На 1 мин. от старата ми работа (която много ми липсва, както и животът ми в София, ноооо - няма пълно щастие

)



Тема Re: Спамканови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано25.11.09 09:33



Там се омъжих....






Тема Re: А със срещата какво стана?нови [re: mimy]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.11.09 10:23



Мерси, Мими

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.