Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема чакайте да ви кажа нещо забавнонови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано29.11.09 15:42



По случай Копенхаген Маратон догодина правят масова тренировка за желаещите да участват. Всяка неделя около 1000 луди тичат из улиците на Копенхаген. Реших днес да се присъединя към тях да си пробвам нивото. 15км беше маршрута днес. Стига се до 30км. В 12 отбора са, 1 ви тичат най бързо, 12ти най бавно. Вмъкнах се в 10ти за всеки случай да не се излагам. Беше хубаво време и си поспортувахме прекрасно. Има по трима водачи всеки отбор, които определят темпото. Ако щете ми вярвайте, нашите бяха 2 бабички и един старец. В буквалния смисъл на думата. И тримата изглеждат по възрастни от майка ми, която е на 60 години. Ама едни ми ти сбръчкани, обрулени от вятъра... Ужас. Ето до какво води спортът. Ама как тичат бабките, малеее. В групата имаше също няколко доста възрастни жени и двама старци направо на преклонна възраст. Падна ми всякакво самочувствие. Особено като видях, че и водачите на по бързите отбори бяха доста по дъртички от мен.
Тук всичко живо е вманячено по джогинг. Отделно за този час и половина се разминахме с поне 50 самотни бегачи.



Тема Re: Историята е леко преекспонирананови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.11.09 16:25



винаги нещата имат две страни. Това дете може да е било проблемно наистина и затова да се е стигнало до тази случка, но от устата на деца 5-ти клас (по-скоро 6-ти са на 12год) да се чува "Убий го" ми звучи повече от стряскащо. Още малко като пораснат и имат повече сила какво може да стане. На скоро пак имаше такъв инцидент с фатален край.

Замислих се, че може би проблемите на децата ни в общуването им с техните връстници ние родителите последни ги виждаме. Обикновенно реакцията е, че проблемът не е в нашето дете и настръхваме, ако някой сочи детето ми като проблемно.

Боби има едно приятелче от групата, което живее в съседния блок и играят и навън. Днес пак нещо се посдърпаха за някакви боклуци. Въпросното, ако не е по неговата веднага започва да реве, да се лигави, да замахва (а не са 2-3-шни деца да не разбират). Даже единия път чувам майка му да казва да не удариш Боби с дъската, защото явно пак беше тръгнало да се разправя по този начин. Малко ми стана страшничко, че след време ще играят сами, а от сега имат по-агресивни прояви





Тема Re: чакайте да ви кажа нещо забавнонови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.11.09 16:26



"те могат, а аз..."

няма ли да те стимулира повече



Тема Re: чакайте да ви кажа нещо забавнонови [re: galia71]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано29.11.09 16:52



бе стимулира ме, няма спор. Ама ... тия датчани са големи говеда бе, толкова са издръжливи във всяко отношение, упорити, целенасочени, организирани.... Имат страшно много енергия и мотивация тия хора, живеят на пълни обороти. Аз се чувствам скапана и по бабичка от тях.



Тема Re: чакайте да ви кажа нещо забавнонови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.11.09 17:03



в живота, в порядките им се опитваш да се приобщиш. Ако им вникнеш и в душата да разбереш какво ги прави всички такива мотивирани и енергични може самата ти да се промениш

.

А пък си помисли на техните години щом още от сега се стягаш за маратон в кой отбор можеш да си



Тема Re: Историята е леко преекспонирананови [re: NikiFin]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано29.11.09 17:14



Съгласна съм, че по никакъв начин не бива жестоко поведение да се толерира. Но... децата малко или много са първични същества и при положение, че въпросното дете ги е обиждало вербално, са реагирали. Не сме свидетели на цялата история, затова и не взимам страна. Но като човек, който работи в сферата на медиите, мога да кажа, че всяка случка може да се манипулира в определена посока, факт.

Наивно е да мислим, че преди 15-20 години такива неща не са се случвали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.