Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Личи си кой е изкарал добре вчера!!!нови [re: vihrogonche]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано28.11.09 12:14



И аз си изкарах супер, само съжелявам, че тръгнах по-раничко, но другия път ако е почивен ден - повече.





Тема Re: Среща на 12 декемвринови [re: mimy]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано28.11.09 13:04



Аз ще съм без мъник





Тема Re: Среща на 12 декемвринови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано28.11.09 16:31



И аз мисля да дойда без мъник!







Тема Re: Среща на 12 декемвринови [re: mishellinna]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано28.11.09 17:22



Е на теб един да водиш ти стига.





Тема Re: Кой каза, че децата били невиннинови [re: NikiFin]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано28.11.09 20:23



не и аз във всеки случай





Тема Пазаруваненови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано29.11.09 09:56



а лично не бих си го причинила







Тема Историята е леко преекспонирананови [re: NikiFin]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано29.11.09 11:25



В крайна сметка се оказа (живея в същия град), че самото дете е създавало не малко проблеми и е дразнило другите деца. Местено е от друго училище и тн. Както и да е, това, разбира се, не оправдава жестокостта на съучениците му. Но според мен това се случва навсякъде





Тема Re: Пазаруваненови [re: galia71]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано29.11.09 11:27



Тотално откачена работа... Но виж кои се навиват - повечето жълто/чернокожи. Айде, нема нужда, и без това треската за пазаруване по празниците и тук не е малка





Тема Re: Пазаруваненови [re: galia71]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано29.11.09 11:49



Това май само в Америка може да се случи.
Такова изперкване на консуматорска вълна.





Тема Re: Историята е леко преекспонирананови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано29.11.09 15:31



сигурно това е имала предвид майката като е казала, че е нормално. Защото е толкова често срещано, че вече се приема за нормално.
Кво значи дразнело другите деца. Сори, ама има някои чувствителни, които се дразнят от всичко, дори най дребното нещо. Не знам дали четете форума на Сървайвър, но какви обиди се сипят по адрес на Ива примерно.... хората са готови да я убият, понеже ги е ПОДРАЗНИЛА с играта си. Това са агресори, на които малко им трябва за да си намерят основателна за тях причина да унищожат човек.
Трябва да бъдат наказани за стореното. Току виж станали по малко раздразнителни и започнат да си контролират агресията или да я изкарват по др начини, а не върху живи хора






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.