Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Цената на истинатанови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано27.11.09 10:24



Не

, нямам нерви за хорските драми, голяма част от които са смехотворни. Изобщо не обичам да гледам резила, който хората си причиняват сами на себе си от глупост и алчност. Срам ме е заради тях....



Тема Re: Кажетенови [re: galia71]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано27.11.09 11:41



и според мен това е правилното решение
не забравяй, че астрологически погледнато
Ани ти е в Сатурнова дупка преди РД





Тема Re: Цената на истинатанови [re: _dexter_]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано27.11.09 11:46



И аз не го гледам, защо питаш?





Тема Re: голЯм резилнови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано27.11.09 11:48



"че са забранени и ме работи когато види че съм благораположена. Аз разбира се почувствах виновна"

Схемата е еднаква при всички





Тема Професионални бояджии и декораторинови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.11.09 12:15



Много добра фирма

ако на някой му трябват подобни хора, можете да се им доверите , не го пускам като реклама, а съвет

Hot stuff

Тема Re: Професионални бояджии и декораторинови [re: jana]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано27.11.09 13:33



Благодаря за линка, тъкмо навреме. Сляга се блока и във всекидневната и спалнята едни пукнатини се появиха. Толкова ми е гадно. Успокоявам се, че сложих евтина тонирана боя на Ограхим. Та ще се прави ремонт другото лято...



Тема Re: Професионални бояджии и декораторинови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.11.09 15:34



Добри са и са съвестни момчетата много

Да се похвалиш после

Hot stuff

Тема Re: Мацки, някакво актуално инфо за софийските болницинови [re: Luna Chocolata]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано27.11.09 16:07



Благодаря за информацията, дами. Тъй като съм от майките, които не споделят идеята детето да е при тях нон стоп (вероятно първото раждане в Шейново, от което трудно се възстанових ми е направило такова мнението), за мен опцията МД е неприемлива. Още повече, нямам си доктор там. То този проблем нямаше да го има, ако си имах доктор някъде... Първото раждане ходих без да си имам доктор, не че не се погрижиха за мен, напротив, но изобщо нищо не стана както трябва - уж нормално, а секцио по спешност, детето 8 дена в интензивно, никакво кърмене (поради това, че е в интензивно и че аз бях през цялото време на антибиотици - така и не ми казаха защо?!), добре че имах помпа, та поне поддържах положението с нея, обаче като ми го дадоха най-после - напълно отказа да суче. Като се прибрахме в нас - продължи, та минах на вариант (аз съм споделяла тук и преди) да се цедя с помпа и да му давам от шише кърма. Както и да е... обмислях варианта ТОКУДА, щото там е новичко, чистичко, ама досега нямам ни 1 позната да е родила там, поне да даде мнение, а така на сляпо - не искам. Иначе винаги има варианта Шейново - не е много приятно там, ама поне им знам мизериите (след 10 дена прекарани там, бях като ветеран от войните) :)) Предлагаха ми болницата на Мазнейкова (доктора, който ми води ЖК ме бута натам), ама не ща, така че нека си говори, няма да отида там. И изобщо... пак съм наникъде....





Тема Re: Мацки, някакво актуално инфо за софийските болницинови [re: Luna Chocolata]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано27.11.09 16:14



В МД, ако не си във ВИП-а, а си на 7-етаж бебето пак няма да е при теб.



Тема Re: Мацки, някакво актуално инфо за софийските болницинови [re: Luna Chocolata]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано27.11.09 16:28



Имам позната, която роди в Токуда през юни. Имаше уговорка и с конкретен лекар. Нямаше забележки, но тя и първото и второто раждане са и много леки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.