Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: голЯм резилнови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.11.09 09:27



няма такава паника, аз ако бях ебаси наказанието го чака. Казвала ли си му какво ще се случи ако го "отвлече" някой лош човек какво ще се случи, как няма да ви види повече и прочие.

Hot stuff

Тема Re: Кажетенови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.11.09 09:49



Днес бяхме при доки, няма т, но областта около гърлото и носа е ад. Написаха ринофарингит. Болнични съм до вторник вкл, пък после свеки ще се поизмъчи малко. Добре, че тя работи на смени и ще го избутаме....




Тема Re: голЯм резилнови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.11.09 09:57



Лелеле, ужас!
Така бях свидетел лятото в зоопарка...5 годишен сладур нарочно се беше скрил от баба си и майка си. Те направо откачиха, бабката как оцеля не знам. А оня се хили като репа...






Тема Re: голЯм резилнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано27.11.09 10:04



аз ако бях на хиленето му такъв бой щях да му тегля само щях да го смотам първо някъде да не ни гледат сеира



Тема Re: Кажетенови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано27.11.09 10:13



Личката тази нощ лекинко похъркваше, а на мен ми се разтрепери всичко! Сутринта дишаше с носа, но говори някак леко носово! Сложих му мехлемче в носа, извади някви лепкави жълти сополи и го пратих на градина!Както казва Жорката в бацилника! Довечера ще си покаже и ние какво ще правим! Този път обаче ще трябва да сменявам УНГ доктора, че последния път сякаш чакаше аз да му кажа диагнозата! А този същия лекар преди година ми помогна много и на мен и на Жоро! Абе какви са тия хора не знам! То бива настроения, ама това на нищо не прилича!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: голем резилнови [re: NikiFin]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано27.11.09 10:13



Това е отвратително преживяване. На мен ми се е случвало 3 пъти с Даниел и третия път като го намерих на улицата пред яслата боя не му се размина







Тема Re: голЯм резилнови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано27.11.09 10:15



на Давид му е като ритуал да се крие вечер като му приготвям какаото. Това разбира се не ми пречи, щото се крие в къщата и дори показвам че се забавлявам, реагирам приятелски. Може би е очаквал, че като се скрие в яслата ще ми е пак забавно. Видя че съм много ядосана и понеже и ухото леко му дръпнах та заради това ли се разрева доста. Аз разбира се му обясних, че ако се крие ще го заключат в яслата и сам ще седи през нощта и ще реве. Абе кво ми падне на устата бълвах. Че ще го скрия в къщи и ще го заключа и повече никога няма да го намеря. После като се прибрахме не изкаше да влиза в къщи и нарочно заключих вратата да не може да влезе и остана малко навън в тъмницата да си пореве. Абе... като съм бесна съм много отмъстителна. Но това му беше реакцията - рев и разбира се инат. После дойде да ми се подмазва, гушнах го и като видя че съм се укротила веднага почна да иска бонбонки и бисквитки - значе, че са забранени и ме работи когато види че съм благораположена. Аз разбира се почувствах виновна след всички заплахи и му дадох сладичко.
Мисля, че за него всичко е игра. Знае че ще ме уплаши и ще ме ядоса, но може би не осъзнава колко много всъщност. Абе... и аз като дете бях същото идиотче, разбирам го. Ама чак такива прединфарктни ситуации не помня да съм създавала





Тема Re: голем резилнови [re: mishellinna]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано27.11.09 10:19



наистина е отвратително. Това дете е професионален енергиен вампир и знае точно как да унищожи човек. Същевременно е адски чувствителен, страх го е муха като бръмне, ама не го е страх да избяга на от нас и да сам да си обикаля зологическата градина, леголенд, ферибота и т.под. както вече съм споменавала за тези случаи



Тема Цената на истинатанови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано27.11.09 10:20



гледате ли това предаване.





Тема Re: Цената на истинатанови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.11.09 10:22



да не съм луда!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.