Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Коледа наближава - време е за подаръцинови  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано12.11.09 09:20



Стана дума в спамката за коледните подаръци и реших, че е време за нова тема, посветена специално на тях

. Другата седмица съм в отпуск и смятам да се посветя на пазаруване, че като всяка година ме чакат поне 10 деца за подаръци.
С Яна ще "пишем" писмо на Дядо Коледа, но като я питам какво иска и отговорът от 2 седмици е един и същ - "бонбони". Само това! Аз имам други планове - един пъзел от пластмасови парчета с малко части, книги с репродукции на известни художници (вече съм купила с Ван Гог), една голяма мозайка. За сега това, но има време.
За мъж ми мисля да взема книга, последната на Дан Браун - подпитах го, чел е "Шифърът..." и "Шестото клеймо". Той мислеше да прави дървена къща на Яна, но няма да е тази година, пък и тя не се впечатлява все още от кукли (като изключим "Голото бебе" )



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор Pipito (мама на Румянка)
Публикувано12.11.09 09:36



Привет!!
Ние също написахме, с Румянка писмо до Дядо Коледа,,за сега тя иска..
1.голямо плюшено кон4е,розово(в момента розовото и е любимия цвят,иска вси4ко да е в розово)
2.куклата Кен
3.и други розови неща...




Румяна 09.07.2004 г.

Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано12.11.09 11:06



О у нас списъка е дълъг:
- кораб, който да плува в морето
- подводница, пак от същия вид


- костюм на Спайдърмен
- голямо колело
- скейтборд на 2 гуми
- ролери
... това на първо четене.

Кога ще пазаря още незнам .



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано12.11.09 12:03



Чаках я темата

. Мислех да я пусна, но се чудех дали не е рано. Тази година съм решила (да не се каня много де) да се подготвя от рано с подаръците. Да видим дали ще стане обаче.

Имаме дървени пъзели на Дисни от този тип



Много са хубави. Боби има с цифрите с Мечо Пух. И домино пак с Мечо пух.

За подаръците ще пиша по-късно



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: Solar Wind]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано12.11.09 12:05



Хахахахах, аз каквото и да питам...все около Франклин стигаме.
На мен ми е огромен проблем това с подаръците, защото 2 седмици преди Коледата имаме две в едно и се купуват какви ли не неща. И...като наближи Коледа и започнат да ме подпитвам вече не знам какво да казвам...А и къщата ни е претъкпака с обемни неща, затова съм решила сега ако нещо ще е от обемните неща - една кухня и толкова. Най-много може едно готино Лего да купим, по-скъпичко, но пък е ценно. Иначе разни дреболии - пъзели, искам някаква мозайка да й купим. Дрехи не, заринати сме, направо ужас....няма смисъл....Много ми е кофти, че или не е наследила моето влечение към приложните неща..толкова неща интересни има по магазин
ите..а тя нищо не умее, ама нищооо..


За мъжа ми...мисля, да поръчаме от Ибей едни такива обувки, че орева орталъка а тука са по 200-300 лв...:

А за себе си ..скромна както винаги!
За систъра и наште и техните...не съм стигнала дотам още...




Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: galia71]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано12.11.09 12:09



Гале, такива пъзели, дървени, а и от другите имам много и на много добри цени на втория етаж на Малкия ЦУМ! Те са и вносители и разнообразието е страшно! Там ми е любимото местенце за интелигентни игрички!







Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано12.11.09 12:34



Виждам в този сайт мъниста, а много съм се навила да взема на Яна такива + една голяма игла и да ниже. Та може да поръчам, а пък ако иска някоя баба може да се включи





Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.11.09 12:40



Има ги в големите хипермаркети и магазините за играчки, но незнам дали не е още малка за този вид игра.

Hot stuff

Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано12.11.09 13:21



Хех май се радвам, че Наси още не говори...така че ще получи това , което ние изберем.

За сега съм се спряла на един комплект дървено влакче +релси, много са хубави, правят ги у нас по лиценз на IKEA . Яна, в това магазинче има само дървени неща и са супер хубави, това по повод дървената къща в предишната тема. Има и там, но са по-бедни от към мебелировка.
Какака...ще пише писмо моля ви се...на дядо Коледа...на 11 г. е детето, ама още пише.
Всички други племеници и роднини ще бъдат решавани в движение с по нещо дребно, за децата най-вероятно играчки.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.11.09 13:35



Супер мерси, аз специално се хванах за онази кухня и къща на дърво защото освен че са дървени са направени със страхотни цветове (тип бенетонските... ярки и много шарено), включително имаше хамак направен .... абе уникални, аз лично ги опипах едно по едно от кеф. Имаше поднос с чашки за чай и чайник, като във всяка чашка бе сложено дървено пликче за чай ... торта нарязана със свещички ... абе и двете с Ния едвам излезнахме от магазина, незнам дори кой повече се кефеше



Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.