Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано07.12.09 09:30



Деси, ти от тази интернет книжарница поръчваш ли (мобилис)? Не видях условията за доставка.
Моят коледен подарък пристигна току що

, пъзел. Сега остава само да си сложим елха....



Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано07.12.09 10:12



Он-лайн досега нищо не съм поръчвала....




Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано07.12.09 13:07



Тази година много закъснях с подаръците ,а и много скромно го раздавам спрямо роднините,но здраве да е

Ще се разминат с календари и книги.
На Ренката дядо Коледа ще донесе бял плюшен пегас,с розова грива и опашка,музикален,със светещ рог.Ще й донесе още лунен пясък с фигури на феи,ксилофон,енциклопедия със звуци и комплект букви за магнитната дъска.Само един от дядо коледовците още не се е отчел и от негово име още не знам какво ще вземам.
Да се оплачасамо ,че още не ми е дошло коледното настроениеКъде се е скатало тази година нямам представа Довечера ще украсяваме елхата и се надявам ,че всичко ще си дойде по местата



Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: snich]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано07.12.09 17:39



Не си сама Снич и моето се е заровило някъде, даже и подаръци не съм купила още

. Елхата уж днес щях да я вадя, но няма да стане - не ми е кеф. В сряда може би - ще видим.



Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано07.12.09 19:04



Декс, днес купих от магазина на пъзел страхотна дъска - висока, като статив, от едната страна се пише с маркери, а от другата с тебешири, или за редене на магнити! Има и гъбичка за триене и тебешири. Много ми харесва! И Вихрогонче я видя!


Предполагам, че може да се поръчва...
Въобще да ви кажа, днес бях атракцията по Витошка с този огромен армаган....




Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано07.12.09 19:49



Днес купух една дъска, покрита със сребърно фолио (има и с медно), на което има изрисувани фигурки (моите са две коали). Към тази дъска има и резец. Прилича на литографиите, които правихме едно време върху линолеум. Подходяща е за деца над 8 години, а и за моите нерви мисля, че ще е подходяща.

http://www.reeves-art.com/art_products.lasso?dept=Scraperfoil+Scraperfoil+7+59

Редактирано от ariel$$ на 07.12.09 19:52.



Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.12.09 08:48



Такава дъска искам да взема от миналата година, но тогава Яна ми се стори малка. Май ми остава номер едно подарък за рожденния ден след 4 месеца





Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано08.12.09 09:20



Може да попиташ във сайта дали не може да я поръчаш..Ако не аз ще ни помогна като дойде времето!


Мисля, че е страшен подарък - едно, че не ти трябват досадните хвърчащи листове, едно, че може и магнити да се слагат - букви, цифри за по-натам. Нашата много обича да играе с магнитите от хладилника. Даже някои вече дадоха фира...
А в магазините на Дженезис освен онази прекрасна дървена кухня има и много красиви и интересни игри и магнити. Примерно момиченца от няколко части - глава, рокля, чадърче...
- искам и аз да съм дете на демокрацията пък!


Редактирано от dessbess на 08.12.09 09:21.



Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано08.12.09 09:26



Е точно за това



и това


и имаха една къщичка на дърво, ама не я видях в сайта

Hot stuff

Тема Re: Кога е правилно да се празнува Коледа и защо?нови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано08.12.09 09:29



Умирам за техните часовници, това ми е най-леснитя подарък за РД на приятели, купуваш каишката и един от видовете пък после той може да си купи какъвто цвят иска



Hot stuff

Редактирано от jana на 08.12.09 09:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.