Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: vihrogonche]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано12.11.09 17:40



в годината, когато си купихме апартамента, решихме че трябва дори и нещо дребно да е, но да имаме подаръци под елхата

-аз и мъжа.



Тема Oхххнови [re: _dexter_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано12.11.09 17:40



бонбони! Виж колко леко ще минеш, а и детето ще е доволно.
Ние вече сме на мп3-плеъри


Аз ще купувам прожекционен апарат за звезди, СД-то е на английски, ама ще превеждам.
Миналата година от Той-таун купих комплект за правене на кристали, много му се кефи и до днес прави кристали.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: vihrogonche]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано12.11.09 17:51



Вихрогонче, понеже и моят мъж е нещо като твоя относно подаръците - страхотен, но няма грам романтика в него- на Коледа, купувайки на всички си вземам нещо малко и за мен /от мен си

/ - не много скъпо, но глезотийка, за която все не ми остава време да си я купя! Така наред с всички, отваряйки подаръците, получавам и аз своя. Мъж ми от своя страна доволен, че не съм нацупена и останала без подарък, аз също доволна. Какво да ги правим - не могат да бъдат идеални все пак
Аз все още не съм измислила на никой нищо за подарък Е, само на Дани естествено - писта "Маккуин"





Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано12.11.09 19:14



Хайде и аз да се включа.
За Светослава подаръците най-вероятно ще са практични и полезни, но все пак неща, които тя сама иска - нов бански и плувна шапка за тренировките по плуване, тенис ракета за тренировките по тенис, лакомства и най-вероятно ще измислим някаква играчка, но още не е измислила нещо много желано.
За Саши сме категорични - коли, мотори и всичко подобно, малко и малки, но качествени, че ми писна от китайски еднодневки.
За господин съпругов (малко съм му сърдита в момента, но все пак) съм харесала един портфейл и мисля да пусна нещо вътре да си купи поредната хоби-джаджа.
За семействата, с които се виждаме по празниците и са без деца - луксозни бонбони, вино и като украса на двете коледна играчка.
Имам да купя два подаръка за момченце и момиченце на почти две години - все още ги мисля. За мамите и татковците - бутилка вино и свещ.
За нашите - едно малко гобленче икона (сега го майсторя) с лакомства, за свекъра и семейството му - лакомства и ... нещо ще го мисля, за свеки... ... ... електронна картичка и ... още нещо, което така или иначе ще получи през лятото когато се видим.
това е моят план, а мен с какво ще ме изненада Дядо Коледа - ще видим.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: dropul]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано12.11.09 19:19



Ооода!


този изглежда чудесен! Благодаряяя!




Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано12.11.09 22:31



На мъжа ми купих подложка за лап топ с 2 вентилатора. Много съм доволна от идеята си.
Малкият е прекалено малък и още не съм намислила какво да е за него, но все ще измисля някаква удароустойчива играчка. Племенниците ми искат по един нов чифт дънки. За възрастните ще подготвя някаква интересна бомбониера. Имам купени два комплекта от по 10 ножички, които режат различно и съм ги вдигнала за краен сличай. Засега това са ми идеите.
Миналата година, по идея на клубарка, купих онзи строител с тухличките и цимента. Беше добро попадение като подарък, та ще следя темата с внимание.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: ariel$$]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано12.11.09 23:38



За Галена съм решила да купя някаква музикална играчка - нещо като пиано или триола, пък ако ще и да ми надуе главата

. Засега съм и дала едно неработещо дистанционно, за да остави нашите, тя го лапа и натиска копчетата и много съсредоточено издава звуци. Та понеже иска да е музикантка засега, няма как. Отдавна не съм виждала от готините балони с хелий - ще ми се и такъв да й взема, че ем не се пука, ем е по-шарен и интересен. С другите балони все ме е страх, че ще се спука и ще се стресне. Може би ще й взема и някаква количка или камионче - ей така, защото си няма.
На едната ми сестра съм решила да й взема някоя готина табакера за тънки и дълги цигари, че й е мерак. За другата идея нямам още - нещо спомена за яйцеварка, въпреки че ми се струва адски безсмислено, но като й е мерак няма как.
А мъжа ми е много труден тази година - иска пушка . Мрънка за нея от сума време..
За другите ще видим, като измисля, ще кажа.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: mishellinna]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано13.11.09 08:29



Миш, и аз мисля да направя така тази година, макр че моят мъж все ми взима нещо, макар и дребно (казала съм му, че ако се чуди - никога няма да сгреши с книга

). Винаги, ама винаги съм искала да си взема голям пъзел, поне 1000 части и вече мисля е време тази ми мечта да се сбъдне . Хем ще отърва мъж ми от мислене, хем ще си имам каквото си искам :)



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано13.11.09 08:57



Оооо, това, наред с книгата ми е един от любимите подаръци! Преди няколко години, още бяхме гаджета с мъжа ми, купих за "годишнината" ни един пъзел с пингвини /любимите му животни/ - умряхме от кеф, докато го наредим и после дълго време стоя на стената!







Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: mishellinna]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано13.11.09 08:59



Аз съм си избрала ей тоя



но обмислям дали да не е нещо от този сайт





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.