Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: Zori_D]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.11.09 14:09



И на мен .... вечно се опитвах да си сглобя сама от разни кутии и дъски

сега ако купиме такова чудо на дребната ще се избиваме кой да играе

Hot stuff

Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано12.11.09 14:37







Смятам в най-скоро време да купя за Коледа на моята МАМА, на моята майчица, без която нямаше да ме има тук сега (тя е Риби като мен и е супер романтична натура) следните неща:
1. От ФЪН-ШУЙ щанда в Халите различни предмети за здраве, щастие и късмет (имаше невероятно красиво и естетично изработени неща, най-голямо впечатление обаче ми направиха КРИСТАЛНИТЕ ЛОТОСИ, великолепни, в различни цветове... ще й взема хубав кристален лотос, може би червен, розов или син, те бяха най-прекрасни според мен... така ми се иска и на мен такъв коледен подаръъъък!);
2. От "Лайт Хаус" на бул. "Патриарх Евтимий" ще й взема голяма ароматна свещ, да я пали в дългите зимни нощи и ароматът й да й припомня колко много я обичам!!!

Редактирано от vihrogonche на 12.11.09 15:02.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано12.11.09 15:09



и аз вече сериозно обмислям подаръците.
Жорето е още на 1.8г. ,но вече знае ,какво иска от Дядо Коледа - кола и бони(бонбони).И всеки път щом запея за "червените ботушки..." ,като стигнем до дядо Мраз и се започва - "айдее,да дойдиии,носи кола бонии " ,та няма как ще купуваме коли пак ,поредните.
Аз искам да му купим влакчета с релси ,но тепърва ще търся.Стана ми любопитно за тези дървените,ще ходя сега в клюкарската тема да търся за кой магазин говорите.
Избрала съм и 5-6 книжки.То и без това бабите ще ме питат ,какво да му купят,та трябва няколко неща да намисля.
За татито нищо не съм харесала още,той ми е проблем определено.
За бабите съм поръчала по един такъв календар :

и чакам да ми ги доставят.Миналата година им направих фотокниги там и останах доволна,да видим календарите как ще са.Ще им купя и по нещо коледно -сувенир,покривка,свещ или каквото там харесам .



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано12.11.09 16:17



Боби иска:
1. от тези


2. Лего Ферари

Дени - иска дънки, БЕЛИ БОТУШИ (колко били модерни и защо не си купя и аз) , яке, дрехи. Бе всичко що е за кипрене. А и преса за коса. Тя в началото на декември е рожденничка и получава винаги доста подаръци.

Винаги ми е трудно за половинката. Последните години си купуваме заедно подаръците. Но винаги си правим и малки изненади. За него в списъка фигурират - парфюм, колан, халат и BLUETOOTH или безжична мишка. На Иванов ден има и ИД, та списъкът трябва да е по-дълъг. Определено той ще си купи и някоя джаджа свързана с хобито му.

За себе си не съм измислила още какво искам. Чудя се дали да не е една хлебопекарна.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано12.11.09 16:28



Хлебопекарната ми е болно място :), мнооого се надявам, след като проглуших ошите на всичко живо - да ни я подарят за новия апартамент (приятелите). Мъж ми има рожден ден на 3 януари, после имен ден на Атанасов ден, трябва да мисля много подаръци



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: vihrogonche]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано12.11.09 16:34



преди малко сестра ми попита какво искаме вкъщи за Коледа
и аз си дадох поръчката

:
аз, мъжът ми и синът ни си нямаме хубави възглавници (демек спим на доста стари вече, чак ме е срам, особено ние с мъжа ми де, детето има няколко все пак...; сменям калъфки, но тц... трябват си ни новички възглавнички и това е.)
сестричката ми така се зарадва като чу какво искам
била се затруднявала в избора си, а сега ще знае, че ще сме щастливи с този подарък



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: vihrogonche]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано12.11.09 16:36



искам да направя хубав коледен подарък на СЪПРУГА СИ


той ЗАСЛУЖАВА милият ми!
обаче проблемът е, че той не желае да му купувам никакъв подарък - не ще да харчим пари за подаръци помежду ни
идеи???
може би ще трябва да му приготвя нещо СОБСТВЕНОРЪЧНО (картичка или гобленче) , ще мисля още...



малко ми е тъжно... сигурно няма да получа ЛИЧЕН подарък от мъжа си за Коледа и НГ... той ме обича, но не е романтичен човек... през годината ми прави подаръци много пъти ей така, когато е взел повече пари и т.н. но на Коледа някакси гледа да претупа нещата - гледа да купим задължителните подаръци на детето и на роднините, охарчваме се, и той все ми вика - ние двамата няма да си правим подаръци, че много скъпо... ... ... карали сме се по темата, но всеки си остава на мнението... иначе е супер идеен човек, признала съм го! - и много ме изненадва и сюрпризира... и мноооооого неща прави за ДОМА ни... но някакси личните подаръци към мен ги пренебрегва...

Редактирано от vihrogonche на 12.11.09 16:52.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: dessbess]  
Автор dropul (Mishamam)
Публикувано12.11.09 16:58



dessbess, такъв:



?

Как може така да обичаш някой, който току-що си срещнал ...

Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: dropul]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано12.11.09 17:04



изглежда великолепен





Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: vihrogonche]  
Автор dropul (Mishamam)
Публикувано12.11.09 17:09



vihrogonche, аха :) - много беше сладък на живо - не е много голям, става идеално за гушкане :)
и моята го искаше преди 1 г. Вече сме на куче Боби, Winx, понита, къщи за кукли и подобни.
Виждала съм го в книжарница Писмена мисля (по тел. може да се пита), по сергиите за книги и вестници на пазара - 19 лв; в книжарницата с фотото Коника - в Красно село (там беше 23 лв

.
Ако искате ще проверя пак дали се намира в района и ще пиша.

Как може така да обичаш някой, който току-що си срещнал ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.