Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: more.more]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано17.12.09 06:38



вчера пак се търсеше мини лаптоп за момиченце горе долу на възрастта на твоето

, което има настолен комп. Аз защо непрекъснато повтарям, че ние родителите сме си виновни. А децата като имат всичко, което искат даже и не пазят



Тема Re: Дайте идея -нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано17.12.09 06:52



писах, писах и тъпият дир ми изтри всичко



още идеи:
-диск с музика, но ти каза, че не познаваш много детето (моята е постоянно с тапи на ушите);
-несесер, тефтери, тетрадки и всякакви джаджи


там като влезем и моята не мога да я изкарам от магазина

-ефектни шал, шапка или ръкавици, въпреки, че това влиза малко в категорията дрехи;

-някой хубав колан, девойките обичат да имат разнообразие



Тема Re: Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: Zori_D]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.12.09 07:21



И Ани ще получи лунен пясък. Но ми се струва, че е малка за него,.....



Тема Re: Дайте идея -нови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.12.09 08:06



Галя, много благодаря, определено ще се възползвам от идеите ти

! Тя е музикант, свири на саксофон, сега искала да ходи на танци, музиката ми се струва подходящ подарък



Тема Re: Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.12.09 08:09



До колкото разбрах, този лунен пясък е нещо като мокър пясък, от който се правят формични. Това е любимото занимание на Яна през лятото, така че май не са малки за него

. От друга страна на петгодишния ми кръщелник са взели такъв - той пък ми се вижда голям за това забавление.



Тема Re: Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: tswete]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.12.09 10:10



Затова вкъщи реклами не се гледат.

А и като се замислям напоследък и ние родителите имаме голяма доза вина за това. Цяла година на децата им се повтаря да слушат, за да може да получат желания подарък...и накрая те си го поръчват и хоп той наистина е ценови шок за нас. Дъщеря ми когато беше на годините на Алекс , когато и откажех нещо с обяснението, че е скъпо или няма смисъл от подобна вещ се усмихваше и казваше- добре, няма проблем, ще си го поръчам на дядо Коледа... ... Е порасна слава богу и то в добра насока.




Тема Re: Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано17.12.09 10:20



Сутринта в двора на ДГ подминавайки една баба, която познавам и един татко чувам разговор точно за рекламите за скъпи играчки и те горди, че децата са наясно с нещата и ще се купуват какво да се прави

. Ето затова ни е трудно на останалата група родители. И не е до възможностти, а наистина до смисъл да се пилеят така с лесна ръка пари.



Тема Re:дървена броеницанови [re: _dexter_]  
Автор kasmet4e (Мама на ИВКА)
Публикувано17.12.09 10:56



Дали сте попадали някъде в нета на такова нещо (броеница)
Сега ми е малко трудно да излизам и ми се искаше да поръчам, да ма аз нищичко не намирам ака че, ако няки може да даде едно рамо

[image] http://lbym.lilypie.com/vKiYp3.png/ [image]


Тема Re: Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано17.12.09 12:40



Моя младеж е почти на 5г. и той също е с поръчка за лунен пясък, мисля да му вземем. Другото е като на Цвете, някаква маска и бластер, които и той не знае за какво са му - няма да го огрее.
Харесва и камиончета, които могат да се товарят - като Мак от Колите и видяхме такива на Хот Уилс, така че май това ще са му подаръците - за сега.
Искам да попитам майките запознати с Лего, аз до сега не съм купувала и се чудя дали да не му вземем. Играе си с конструктура у дома и се правят всякакви фигури, чудя се ако взема Лего за кораб например, дали ще може да се правят други фигури с него

? Може въпроса да ви се стори глупав, но частите ми се струват специфични и наистина не знам дали може да се правят други неща. Иначе е доста интересно, но само заради 1 фигура няма да купя Лего.
Скъпи играчки от рекламите иска, но това според мен е провокирано от чисто любопитство и не осъзнава какво точно иска. Бакуган купихме - 1 топче, заради друго детенце в парка - интерес 2дни и после някъде запилян.

За голямото момиче - мисля че книгите от поредицата "Здрач" ще са и интересни, те са предназначени за тинейджъри според мен. Като съдя по филма и самата книга ще е лека и увлекателна за четене.



Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано17.12.09 13:01



Мацки,а за татковците какви подаръци измислихте?
Аз съм още в размишления по въпроса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.